Відгук від Любов 11.11.2020

Сьогодні прийшли на вакцинацію Гексаксим. На прийомі був лікар Кирильчку Тетяна Григорьївна. Лікар спокійно відповів на всі запитання. Запропонував зробити УЗД головки, та як дитина до року, то і УЗД органів. Медперсонал дуже привітний, спокійний. В приміщенні є куточок для дітей, де можна весело погратися і це мені дуже сподобалося, а також можна подивитися мультики. Головне, що тут є хороші вакцини, які не завжди можна найти в інших містах. Ще мені дуже сподобався дитячий стіл, де мама може спокійно передягнути дитину і дуже креативні парасольки-світильники.
Любов
Миколаїв, 11.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашої клініки було комфортним та ефективним. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі необхідності Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кирильчук Тетяна Григорівна

Дуже не сподобалась дитячий педіатр Кирильчук! Вже з перших хвилин перебування в кабінеті лікар показала своє зверхнє ставлення. Під час огляду на дитину аж покрикувала (дитині 4 роки), мовляв, ти чого так кричиш. А яка дитина буде мовчати коли їй пальпують горло і живіт! Що це взагалі таке? Потім взагалі...
Олена , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки