Відгук від Христина 24.09.2020

За рекомендацією знайомої записалася на прийом до гінеколога Пузако Наталії Геннадіївни. Після консультації мені поставили діагноз ерозія шийки матки. Було призначено лікування. Досить уважний лікар з професійним підходом, буду продовжувати лікування і спостерігатися у Пузако Н.Г.
Христина
Маріуполь, 24.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Пузако Наталії Геннадіївна. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пузако Наталія Геннадіївна

Я переселенка, нікого в Ужгороді не знаю, звернулася до клініки в гострому стані, навіть без запису, бо було дуже зле. Дівчата на рецепції поставилися з розумінням і одразу спрямували мене до лікаря-гінеколога Пузако Наталії Геннадіївни. Лікар дуже уважно мене оглянула, взяла аналізи, зробила УЗД, призначила лікування на тиждень, попередив, якщо...
Лара , 08.09.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Ужгороді