Відгук від Людмила 21.05.2020

Хочу подякувати лікарю-ендоскопісту Олександру Івановичу Михайлову, за професійно проведену процедуру гастроскопії і колоноскопії. Робила під наркозом, все проспала, навіть сни бачила, нічого не відчувала, не чула - просто відпочивала. Лікарі дуже коректно поставилися до моєї проблеми, все докладно пояснили і заспокоїли. Медсестра Тетяна наймиліша дівчина велике-велике їй спасибі. Не знаю як без наркозу, але з наркозом - супер, жодного дискомфорту, крім здуття відразу після процедури. Велике спасибі, всім працівникам клініки, включаючи рецепцію.
Людмила
Миколаїв, 21.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Хочемо зазначити, що діагностичні процедури, такі як колоноскопія і гастроскопія, мають велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Медичний центр «ОН Клінік Миколаїв» використовує сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології і виявитися проблему на ранній стадії. Нам приємно, що діагностична процедура пройшла для Вас в комфортній обстановці. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу наших фахівців. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Михайлов Олександр Іванович

Михайлов Олександр Іванович чудовий лікар! І увесь медичний персонал, що був в кабінеті, підтримали, заспокоїли, ввели в сон швидко, ніякої болі, все пройшло чудово! Одразу результат! Не так страшна гастроскопія як про неї говорять!
Ніка , 05.11.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Миколаєві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.