Pediatric department «ON Clinic Dnepr»

Our advantages

14 years in Ukraine, 34 years in the world

Unique medicines and equipment

Payment in installments 0%, cashless payments

24-hour patient support

Comprehensive treatment

Address: Dnepr, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділеня «ОН Клінік Дніпро»
We accept: Mon - Sat: 8:00 - 20:00, Sun: 9:00 - 15:00
Make an appointment: 0 800 30 17 30 .
 • On map
 • Aeropanorama

The cost of appointments with doctors in Dnepr

Surgery
Ultrasound
X-ray
Pediatrics
Vaccinations
Pediatric gynecology
Ophthalmology

Newest blog articles

Дитячі лікарі у Дніпрі займаються діагностикою дитячого здоров'я та лікуванням захворювань різної природи (ГРВІ, грип, бронхіт, дерматит). У дитячому відділенні «ОН Клінік Дніпро» ведуть прийом педіатр, невролог, гастроентеролог, ортопед, отоларинголог, ендокринолог, дерматолог та офтальмолог, проводяться ультразвукові дослідження (УЗД).

Показання до консультації дитячого лікаря у Дніпрі

Організм дитини вимагає регулярного спостереження у лікаря, щоб своєчасно діагностувати та усунути розвиток патологій на ранній стадії. Графік спостереження дітей до року складає педіатр. Дітям, старшим за один рік, рекомендується проходити щорічний медичний огляд.

Позаплановий візит до педіатра необхідний з появою ознак нездужання та зміни поведінки дитини. Показання до консультації дитячого лікаря:

 • підвищення температури;
 • кашель;
 • відсутність апетиту, постійне відчуття голоду;
 • зміна характеру випорожнень;
 • нудота, блювання;
 • висип, почервоніння на тілі;
 • біль голови, запаморочення;
 • проблеми зі сном;
 • неконтрольоване сечовипускання.

Лікуванням кашлю у дітей займається педіатр чи отоларинголог. Запущений кашель може спричинити ускладнення на легені та бронхи. Для лікування бронхіту у дітей необхідно звернутися до педіатра чи пульмонолога.

Дитячий дерматолог займається лікуванням дерматиту різної природи та інших шкірних захворювань. Якщо ви помітили свербіння, почервоніння, висипання або рани на тілі у дитини, необхідно записатися на прийом до дерматолога.

Відвідати педіатра також необхідно при диспансеризації перед школою та дитсадком. Диспансеризація дітей включає профілактичний огляд дитини та додаткові методи обстежень (аналіз крові, сечі, туберкулінові проби, вимірювання гостроти зору тощо) для оцінки стану її здоров'я.

Виклик дитячого лікаря додому необхідний, якщо стан дитини не дозволяє відвідати педіатра самостійно. Лікар проведе огляд, розпитає про симптоми та час їх появи, при необхідності призначить додаткові дослідження та лікування.

Прийом дитячого лікаря в «ОН Клінік Дніпро»

Візит до дитячого лікаря у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» розпочинається зі збору анамнезу. Педіатру необхідно дізнатися про стан дитини, її звички, харчування, поведінку та особливості розвитку, помічені батьками. Також важливо розповісти лікареві про хвороби у сімейному анамнезі, які можуть передаватися у спадок.

Під час загального огляду педіатр зважує дитину, вимірює зріст та температуру тіла. Також педіатр може призначити додаткові обстеження та лабораторні аналізи, результати яких дозволять правильно поставити діагноз та призначити лікування. За потреби педіатр може рекомендувати візит до інших дитячих лікарів медичного центру «ОН Клінік Дніпро».

Записатися до дитячого лікаря у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна за номером телефону, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Заявки приймання приймаються цілодобово.