Рафальська Наталія Сергіївна

5 з 5
Рафальська Наталія Сергіївна Рафальська Наталія Сергіївна
Лікар-невропатолог. Друга категорія. Стаж роботи 10 років.
Уважний фахівець, автор наукових публікацій у медичних журналах. Лікар постійно підвищує кваліфікацію, беручи участь у профільних семінарах та конференціях. Паралельно лікар навчається у заочній аспірантурі за спеціальністю «Неврологія».
Повернутися назад до опису лікаря
2008 - закінчила Харківський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».
2010 - закінчила інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» на базі ЦКЛ УЗ.
2012 - закінчила факультет менеджменту в охороні здоров’я, ХМАПО.
2013 - передатестаційний цикл з неврології, присвоєно другу кваліфікаційну категорію.
2018 - передатестаційний цикл з неврології, підтверджено другу кваліфікаційну категорію.
2019 - стендова доповідь на науково-практичній конференції «Когнітивні порушення у пацієнтів, хворих на печінкову енцефалопатію», м. Харків.
2019 - стендова доповідь на науково-практичній конференції «Особливості порушення біоелектричної активності головного мозку у пацієнтів з хронічним гепатитом», м. Тернопіль.
2019 - участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Неврологічні читання (VIII) пам'яті Д.І. Панченка», м. Київ (НМАПДО ім. П.Л. Шупіка).
2019 - участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психосоматична медицина: наука і практика», м. Харків.
2019 - опублікована стаття «Клініко-нейропсихологічні особливості формування печінкової енцефалопатії», журнал «Психіатрія, неврологія та медична психологія».
2019 - участь у міжнародному симпозіумі «Артеріальна гіпертензія», м. Харків.
2019 - участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мистецтво лікування», м. Харків.
2019 - участь у тематичній школі-семінарі «Головний біль та когнітивні розлади», м. Харків.
2020 - опубліковано тези «Інсомнії у пацієнтів з цирозом печінки», участь у конференції «Мульттморбідність і коморбідність у многопрофільній лікарні», ННМК «УК» ХНМУ.
2020 - стендова доповідь «Порушення сну у пацієнтів з ПЕ», участь у конференції «Актуальні питання сучасної неврології», ДУ ІНПН НАМН України, м. Харків.
2020 - участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Практичні аспекти міждисциплінарних питань судинної патології», НМАПДО ім. П.Л. Шупіка, онлайн-трансляція.
2020 - опубліковано тези «Порушення біоелектричної активності головного мозку за цирозу печінки», INTERNATIONAL SCIENTIFIC INTERDISCIPLINARY CONFERENCE (ISIC), ХНМУ.
2020 - участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «НЕЙРОВІНН», Українська асоціація боротьби з інсультом, онлайн-трансляція.
2020 - участь у науково-практичній конференції «На перехресті неврології», Школа диференційної діагностики та лікування в неврології, онлайн-трансляція.
2020 - участь у Всеукраїнському міждисциплінарному симпозіуму «PainControl – мистецтво контролювати біль», практично орієнтованому тренінгу «PainControl – мистецтво контролювати біль», м. Харків.
2020 - опублікована стаття «Особливості формування когнітивних розладів при печінковій енцефалопатії», журнал «Психіатрія, неврологія та медична психологія».
2020 - ТУ «Актуальні проблеми соматоневрології», ХНМУ.
2021 - Євразійській телеміст «Covid – про важливе».
2021 - опублікована стаття «Особливості формування когнітивних розладів за печінкової енцефалопатії», журнал «Український вісник психоневрології» (січень 2021 р.).
2021 - опубліковано тези «Особливості формування печінкової енцефалопатії на ранніх стадіях», XVIIІ Міжнародна наукова конференція студентів, молодих вчених та фахівців, Харківській національний університет імені В. Н. Каразіна, 22-23 квітня 2021 р.
2021 - стаття «Hepatic encephalopathy. Clinical case», Journal of Education, Health and Sport, Poland, травень 2021 р.
2021 - заочный аспірант кафедри неврології №2 ХНМУ.
2021 - початок роботи лікарем-неврологом в «ОН Лаб Харків» (м. Пушкінська).

Вартість прийомів

Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Рафальська Наталія Сергіївна - відгуки

Звернулась до клініки з гострим болем. Простудила сідничний нерв, насилу ходила. До цього зверталася до поліклініки, пройшла курс лікування, але ставало лише гірше. Величезна подяка Рафальській Н. за професіоналізм та привітний прийом. Вона прописала 10-денні уколи. Полегшало вже з перших днів. По закінченню курсу почувала себе чудово!)
Ірина , 29.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Наші лікарі

Адреса: Харків, вул. Героїв Праці, 22 а

ОН Клінік Харків Героїв Праці - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама