«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Проктологія в Дніпрі

У відділенні проктології в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» проводиться діагностика і лікування захворювань товстої та прямої кишки, анального каналу і періанальної зони.
Ми використовуємо тільки визнані в медичному співтоваристві міжнародні протоколи лікування, що гарантують їх безпечність та ефективність.

Ми приймаємо з таких питань:

В яких випадках необхідна консультація проктолога

Записатися на консультацію до проктолога в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» потрібно за наявності таких симптомів:

 • біль в області ануса (постійний або періодичний);
 • відчуття неповного випорожнення кишечника;
 • біль у задньому проході під час або після дефекації;
 • відчуття свербіння, печіння в області ануса;
 • краплі червоної крові на туалетному папері;
 • розлад стулу;
 • видимий розрив шкіри біля ануса;
 • виділення слизу з заднього проходу;
 • наявність новоутворень навколо ануса.

Різкий ріжучий біль під час випорожнення, що стихає через кілька хвилин після його закінчення, - характерна ознака гострої анальної тріщини. Якщо розрив слизової прямої кишки не вилікувати одразу, він може перейти в хронічну форму. У цьому випадку задній прохід зазвичай болить протягом декількох годин після дефекації. Біль у задньому проході у жінок і чоловіків також може бути симптомом інших проктологічних захворювань, наприклад, геморою.

За появи хворобливих відчуттів в області ануса не варто зволікати з візитом до проктолога. Захворювання, виявлене на ранній стадії, найкраще піддається терапії. До найбільш частих симптомів внутрішнього геморою відносять виділення крові з ануса під час випорожнення. Його інтенсивність може варіюватися від декількох крапель крові до струменевої кровотечі (припиняється відразу після закінчення дефекації).

Другим поширеним симптомом внутрішнього геморою є випадання вузлів із прямої кишки. Вони можуть втягуватися всередину самостійно або вправлятися назад за допомогою пальців. За запущеного внутрішнього геморою вузли постійно знаходяться зовні прямої кишки.

За появи будь-яких дискомфортних відчуттів в області заднього проходу запишіться на консультацію до лікаря. Дізнатися ціну на прийом проктолога в Дніпрі в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна на нашому сайті або за телефоном.

Які захворювання лікує проктолог у Дніпрі

Проктолог у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» займається лікуванням:

 • геморою;
 • анальної тріщини (фісури);
 • свербіння заднього проходу;
 • анальних бахромок;
 • анальних поліпів, кондилом, папілом;
 • хронічних закрепів.

Лікування анальних тріщин передбачає як консервативну терапію, так і застосування малоінвазивних хірургічних методик. Вибір способу терапії залежить від ступеня тяжкості захворювання і наявності супутніх проктологічних патологій. Для медикаментозного лікування анальних тріщин в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» застосовуються унікальні мазі власного виробництва, яких немає в аптечній мережі.

За лікування анального свербіння призначають лікарські препарати, що усувають свербіння і печіння. Якщо проблема викликана наявністю гемороїдального вузла, його видаляють. У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» застосовуються тільки безопераційні методи лікування геморою. Вони відрізняються від звичайних операцій мінімальною травматичністю, високою ефективністю, відсутністю болю і післяопераційних ускладнень.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» доступні наступні методи безопераційного видалення геморою:

 • латексне лігування гемороїдальних вузлів;
 • інфрачервона коагуляція (фотокоагуляція);
 • дезартерізація (HAL-RAR) з шовним лігуванням.

Переваги відділення проктології «ОН ​​Клінік» у Дніпрі

До основних переваг проктологічного центру в Дніпрі в «ОН Клінік Дніпро» відносять:

 • комплексний первинний прийом у проктолога. У його вартість уже включено набір обстежень, необхідних для постановки попереднього діагнозу. Тривалість огляду - 40 хвилин, що дозволяє лікарю докладно розповісти пацієнту про захворювання і відповісти на всі питання, що цікавлять його;
 • наочність у процесі обстеження і лікування. Під час діагностики зображення виводиться на екран монітора. Лікар показує пацієнтові виявлену патологію і розповідає про неї. На наступних оглядах пацієнт може сам бачити динаміку лікування захворювання;
 • використання в роботі міжнародних протоколів лікування;
 • використання унікальних лікарських препаратів власної розробки;
 • сучасне дороге обладнання для терапії проктологічних захворювань (радіохвильовий ніж, інфрачервона коагуляція, вакуумний лігатор тощо). Використання апарату «Сургітрон» у проктології дозволяє лікувати геморой, анальні тріщини, видаляти новоутворення прямої кишки швидко і безболісно;
 • комплексний підхід до лікування: обстеження, аналізи, медикаментозна терапія, медичні маніпуляції, фізіотерапія, повторні огляди;
 • можливість поетапної оплати лікування;
 • систему пільг для певних категорій населення.

Підготовка до проктологічного огляду

За день до запланованого прийому у проктолога потрібно прибрати з меню кисломолочні продукти, сирі овочі та фрукти, газовані напої, а також жирні, смажені, гострі страви та алкоголь. Напередодні огляду після 19.00 їсти не можна - необхідно зробити дві очисні клізми обсягом по 1-1,5 літри. Одну - о 19.00, другу - о 20.00.

Для цієї мети можна використовувати кухоль Есмарха (продається в аптеці, схожа на гумову грілку зі шлангом) або звичайну клізму. Температура води повинна бути близька до температури тіла. Вранці в день обстеження з приводу геморою або інших захворювань допускається легкий сніданок - варені яйця або риба, бульйон. За три-чотири години до прийому у лікаря потрібно ще раз зробити клізму.

Замість кухля Есмарха або звичайної клізми можна використовувати мікроклізми - Нормакол (один флакон) або Норгалакс (два флакони). Першу половину флакона Нормакол використовують ввечері, другу половину - за три години до консультації у проктолога. Норгалакс застосовують по тій же схемі, використовуючи кожен раз цілий флакон. За чотири години до прийому у лікаря їсти не можна.

Підготовка до проктологічного огляду за запису день в день:

 • ранковий стул і душ. За можливості за три-чотири години до прийому потрібно зробити клізму з чистою водою (обсяг 1-1,5 літра);
 • не їсти за чотири години до огляду.

Підготовка до огляду у проктолога під час вагітності:

 • якщо прийом у першій половині дня: напередодні ввечері зробити дві клізми обсягом по одному літру (о 20.00 і 21.00). Використовувати воду кімнатної температури;
 • якщо прийом у другій половині дня: зробити одну клізму об'ємом 1-1,5 літра за чотири години до прийому.

За день до прийому у проктолога необхідно прибрати з раціону кисломолочні продукти, сирі овочі та фрукти, газовану воду, жирні, смажені, гострі страви і алкоголь. Вранці в день огляду допускається легкий сніданок. За наявності гострого болю попередня підготовка не потрібна.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт в області заднього проходу, запишіться на прийом до проктолога в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Лікар проведе діагностику, поставить діагноз і призначить ефективне лікування. Запис на прийом до проктолога ведеться через форму запису на прийом на сайті або за вказаним телефоном.

Вартість прийому лікарів проктології у Дніпрі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
380грн. / 361грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
340грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
380грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
340грн. / 323грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
380грн. / 361грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама