Ректоскопія та аноскопія в Дніпрі

Для діагностики проктологічних захворювань, лікар-проктолог застосовує мініатюрні високотехнологічні інструменти - аноскоп і ректоскоп.

Відеоаноскопія і відеоректороманоскопія дозволяють виводити на моніторі стан слизової оболонки прямої кишки. Під час лікування пацієнт може сам спостерігати на екрані процес одужання спільно з лікарем.

Аноскопія - це огляд прямої кишки на глибині до 10 см спеціальним проктологічним інструментом. Завдяки цій безболісній процедурі виявляється більшість випадків геморою, тому що гемороїдальні вузли зазвичай знаходяться на невеликій глибині (у межах 10 см).

Ректоскопія - більш глибоке дослідження прямої кишки - до 16 см, яке здійснються за допомогою ректороманоскопа. Дозволяє виявити гемороїдальні вузли та тріщини, що глибоко залягають, а також пухлини прямої кишки та частини сигмовидної кишки. Пацієнтам після 40 років проктологи рекомендують проводити ректороманоскопію не рідше, ніж раз на рік, для профілактики раку прямої кишки. Ректоскоп обладнаний мініатюрним відеопристроєм, що дозволяє розглянути найдрібніші зміни слизової.

Руфанова Анна Анатоліївна
Руфанова Анна Анатоліївна
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів у Дніпрі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Дніпрі

Дуже задоволена, що звернулась до OnClinic і мені пощастило ефективно вирішити проблему зі здоров‘ям, завдяки високому професіоналізму Олександра Андрійовича Асляєва. Отримала не лише якісну медичну допомогу, а і максимальну увагу протягом післяопераційного періоду. Спілкуватись з таким досвідченим фахівцем з династії лікарів і просто приязною і інтелігентною людиною - велике задоволення....
Ольга , 31.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама