Тестування на COVID-19 в Дніпрі

В умовах глобальної загрози здоров'ю людей з усього світу, викликаної коронавірусною інфекцією COVID-19, особливого значення набула своєчасна діагностика цього захворювання. На сьогоднішній день тестування на COVID-19 можна пройти з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Який тест на коронавірус краще

Існує три тести на коронавірус:

  • ПЛР-тест, який дозволяє виявити вірус в організмі на ранніх стадіях, коли до нього ще не виробилися антитіла. ПЛР-тести відповідають всім стандартам і вимогам при проходженні кордону.
  • ІФА-тест, який визначає наявність імунної відповіді на вірус.
  • Експрес-тест на COVID-19, який здається на прийомі у терапевта або отоларинголога. Додатково до вартості аналізу пацієнт оплачує консультацію лікаря.

Рішення про те, який тест на коронавірус краще пройти, приймається в залежності від мети тестування і симптомів (якщо вони є). При знятті з карантину і обсервації застосовується тільки ПЛР-метод, а перед госпіталізацією - ІФА-аналіз. При виїзді за кордон і за бажанням пацієнта можна робити як ПЛР, так і ІФА-дослідження.

Як здають тест на COVID-19

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» здається аналіз методом ПЛР: РНК вірусу SARS-CoV-2 КОВІД-19 (мазок з носоглотки).

Тест на COVID-19 здають в спеціально обладнаній медичній лабораторії. Для проведення ПЛР-аналізу беруть мазок з горла чи носа. За три години до дослідження необхідно утриматися від прийому їжі, пиття, куріння та чищення зубів. 

Для проведення ІФА-тесту береться кров з вени, дослідження виявляє імунну відповідь до вірусу. Експрес-тест роблять по процедурі аналогічної з ПЛР-тестами - береться мазок зі слизової оболонки носа або рота.

Необхідно мати з собою паспорт громадянина України, так як згідно з нормативною документацією МОЗ України, при здачі аналізу на COVID-19 не залежно від виду діагностики ПЛР або ІФА, пацієнт повинен бути ідентифікований.

Для пацієнтів, які виїжджають за кордон, необхідні паспорт громадянина України та закордонний паспорт.

Скільки днів робиться тест на COVID-19

Результати аналізів ПЛР або ІФА на COVID-19 надаються на наступний день після здачі з 18.30 до 20.00. Експрес-тест буде готовий протягом 30 хвилин.

Де здати тест на COVID-19

Тест на COVID-19 можна здати в окремих пунктах з прийому пацієнтів власної лабораторії медичного центру «ОН Клінік Дніпро» - «ОН Лаб». Для запису на тестування зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму онлайн.

Всі аналізи

Вартість тестування на COVID-19 у Дніпрі

У розрахунок термінів готовності аналізів не враховуються вихідні та святкові дні.

COVID-19
Гематологічні дослідження
Імуногематологічні дослідження
Загальноклінічні види дослідження
Гістологічні дослідження
Скринінгові експрес дослідження
Цитологічні дослідження
Біохімічні дослідження
Дослідження системи гемостазу
Маркери репродуктивної панелі
Маркери вагітності
Ендрокрінні маркери
Маркери гормонів щитовидної залози
Маркери гіпофізарно-надниркової системи
Онкологічні маркери
Маркери паразитарних інфекцій
Маркери інфекцій і вірусів
ПЦР діагностика вірусів та інфекцій

Відгуки про лабораторних аналізах ОН Клінік у Дніпрі

Адміністратор Олена не знає, як працювати зі страховою компанією, хвилин 15 з'ясовувала. У підсумку, так і не з'ясувала, чи можна отримати акт виконаних робіт на пошту. Що здивувало найбільше, коли попросили акт, вона ненавісно закотила очі. Якось сервіс не дуже.
Олександр , 19.06.2021. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з covid-19

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 19:00, Нд: 9:00-13:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама