Лікування кандидозу в Дніпрі

З молочницею (кандидозом) рано чи пізно стикається кожна жінка. Неприємне свербіння, сирні виділення - все це ствіорює значний дискомфорт і купу незручностей. Самостійно це захворювання не пройде, а тільки посилиться. Тому перше, що повинна зробити дівчина, виявивши у себе симптоми кандидозу, - звернутися до гінеколога. Але відразу давайте розберемося, до чого ж призводить самолікування або повне ігнорування хвороби.

Дріжджоподібні гриби роду Candida, які входять у мікрофлору рота, піхви, товстої кишки, за зниження імунітету починають розмножуватися у величезній кількості. Також збудники молочниці передаються статевим шляхом. Захворювання не належить до венеричних захворювань, однак вимагає обов'язкового лікування. Якщо молочницю не лікувати, вона перейде з гострої форми в хронічну з постійними загостреннями. І позбутися такого вагінального кандидозу вже практично нереально.

Що сприяє розвитку кандидозу у жінок? Прийом антибіотиків, ослаблення імунітету (зокрема і під час стресу), вагітність, діабет, ВІЛ.

Як проявляє себе молочниця? У жінок найчастіше вражаються зовнішні статеві органи та піхва. У чоловіків - крайня плоть і голівка статевого члена. Також спостерігаються печіння і свербіння, білі виділення, біль під час сечовипускання і статевого акту.

Щоб діагностувати молочницю, лікар обов'язково візьме мазок. Якщо грибів роду Candida буде дуже багато, значить, це дійсно кандидоз. Але лякатися не варто. Молочниця чудово піддається лікуванню, особливо якщо не затягувати з візитом до лікаря.

Препарати, які застосовуються під час молочниці, - це вагінальні таблетки, свічки, мазі, а також таблетки та капсули для прийому всередину. Чому ж так важливо, щоб препарат призначав доктор? По-перше, потрібно поставити точний діагноз, переконатися, що це не венеричне захворювання (симптоми дуже схожі). По-друге, тільки лікар може визначити чутливість до тих чи інших ліків, а також правильно розрахувати дозування. Не ризикуйте своїм здоров'ям - довіртеся професіоналам!

В «ОН Клінік Дніпро» висококваліфіковані лікарі допоможуть вам позбутися неприємних симптомів у найкоротші терміни. Тут немає черг, а запис на прийом проводиться цілодобово! Не забувайте, що лікування молочниці повинен пройти і ваш сексуальний партнер. Будьте здорові!

Вартість лікування кандидозу у Дніпрі

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
390грн. / 371грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
520грн. / 494грн.
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
350грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
330грн.
Оплата в мед. центрі
Первинний прийом гінеколога-ендокринолога без УЗД
450грн. / 428грн.
Відеокольпоскопія
400грн. / 380грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
410грн. / 390грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
330грн. / 314грн.
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом Second opinion за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Дніпрі

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама