Лікування панкреатиту в Дніпрі

Запалення підшлункової залози називають панкреатитом. Ця хвороба може протікати в гострій або хронічній формі. Ознаки панкреатиту безпосередньо пов'язані з причинами хвороби. Найчастіше запалення провокує надмірне вживання алкогольних напоїв, неправильний раціон харчування, захворювання жовчного міхура і дванадцятипалої кишки, а також самовільний прийом лікарських препаратів сильної дії.

У загальних випадках гострий панкреатит можуть спровокувати порушення обміну речовин, травми та поранення живота, систематичне підняття важких предметів, вірусні інфекції, а також анатомічні аномалії підшлункової залози (вроджені чи набуті).

Діагностика панкреатиту повинна проходити в медичному центрі за допомогою сучасного обладнання та під наглядом кваліфікованого лікаря.

До основних ознак панкреатиту в гострій формі належать:

  • сильний гострий біль в області живота (найчастіше в правому або лівому підребер'ї);
  • порушення стулу, слабкість, ознаки втоми;
  • головний біль, запаморочення;
  • пришвидшене серцебиття.

Хронічний панкреатит має менш гостру симптоматику. Біль проявляється періодичними спалахами та найчастіше має оперізуючий характер. Стул має кашеподібний вигляд, може містити частинки їжі. Найчастіше за хронічної форми недуги у людини може виникати діарея і метеоризм.

За відсутності лікування може розвинутися флегмона підшлункової залози, холецистит (запалення жовчного міхура) і навіть кровотеча у черевну порожнину. Іноді відмова від лікування може призвести до летального результату: у пацієнта розвивається перитоніт, а на тлі ослабленого імунітету до панкреатиту приєднується бактеріальна інфекція.

В «ОН Клінік Дніпро» досвідчені лікарі допоможуть вилікувати панкреатит за індивідуальними методиками одужання. Сучасний підхід до проблеми допоможе відновити здоров'я і побороти захворювання.

Лікування панкреатиту в "ОН Клінік Дніпро"

Методи лікування панкреатиту в "ОН Клінік Дніпро" базуються на європейському досвіді лікування. Сучасне діагностичне обладнання дозволить правильно встановити діагноз і визначити причину виникнення хвороби.

Не можна самостійно вилікувати панкреатит. У Дніпрі в цьому допоможе досвідчений лікар-гастроентеролог, який проведе збір анамнезу, в який входить вивчення історії хвороби та зовнішній огляд області живота пацієнта. Як діагностичні заходи, лікар використовує відеогастроскоп, УЗД, направляє на аналізи (зокрема, на виявлення в організмі хелікобактер пілорі).

Після отримання результатів аналізів пацієнта підбирається індивідуальна схема лікування. У загальних випадках лікар приписує протизапальні та знеболювальні лікарські препарати, призначає спеціальну дієту (відмова від гострих, копчених, смажених і солоних страв), а в деяких випадках - крапельницю.

Якщо виникає панкреатична коліка, лікар визначає силу, інтенсивність і характер больового синдрому. Іноді біль може тривати кілька годин. За сильних больових відчуттів може наступити больовий шок. У таких випадках лікар призначає сильні знеболювальні ліки.

Ускладнення панкреатиту впливають на всі внутрішні органи. Тому найкраще під час лікування дотримуватися рекомендацій лікаря. Профілактика панкреатиту зводиться до зміни раціону харчування. Жирне м'ясо потрібно замінювати на нежирну яловичину, телятину і кролятину. З меню не варто виключати молочні продукти, відварну рибу, супи та бульйони.

В "ОН Клінік Дніпро" ви отримаєте «швидку» допомогу від професійних лікарів. Лікування проходить у комфортних умовах із точним дотриманням приписів гастроентеролога. Записатися на прийом можна за формою зворотного зв'язку або за телефоном.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування панкреатиту у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама