Лікування виразки шлунка та дванадцятипалої кишки в Дніпрі

Виразкова хвороба шлунка найчастіше характерна для чоловіків і жінок у віці від 22 до 55 років. Ця хвороба має циклічний характер з періодами загострення за зміни сезонів. Більшою мірою хвороба протікає в хронічній формі.

У порівнянні з виразкою дванадцятипалої кишки, виразка шлунка трапляється набагато рідше, вимагаючи більш серйозного підходу до лікування. Оскільки ускладнення хвороби загрожують не тільки здоров'ю людини, але і її життю. До найбільш небезпечних ускладнень належать прорив виразки, стеноз воротаря, кровотеча і рак шлунка.

Причини виразки шлунка можуть бути різними:

  • часті стреси, депресія, розлади нервової системи, які призводять до спазмів кровоносних судин шлункових стінок;
  • мікроби, що вражають слизову шлунка;
  • надмірне вживання жирних, гострих, пряних і солоних страв, а також спиртних напоїв;
  • безконтрольний прийом лікарських препаратів.

Ознаки виразки шлунка схожі з багатьма захворюваннями травних органів. Наприклад, з гастритом або колітом. Точна діагностика виразки шлунка можлива тільки досвідченим гастроентерологом після попереднього огляду області живота пацієнта, отримання результатів аналізів і вивчення історії хвороби.

У загальних випадках якщо у вас болить шлунок, після прийому їжі з'являється печія або відрижка, без причини підвищується або знижується апетит, спостерігається систематична блювота і нудота (протягом двох і більше тижнів), можливо, це виразка шлунка.

Лікування виразки шлунка в "ОН Клінік Дніпро"

Виразкова хвороба вимагає обов'язкового дотримання дієти не тільки на весь курс лікування, запропонований лікарем. Дієта - вимушений захід для одужання незалежно від стадії захворювання. Хворому потрібно докорінно переглянути раціон харчування під керівництвом гастроентеролога. У загальних випадках з меню виключають гострі, солоні, пряні та кислі страви, а також обмежують вживання спиртних напоїв.

Перш ніж підбирати методи лікування виразки шлунка, лікар вивчить історію хвороби пацієнта, направить на аналізи (УЗД, аналіз крові, сечі і калу, за потреби - УЗД шлунка, аналіз шлункового соку, фіброгастроскопічне дослідження). За отриманими результатами підбирається індивідуальна схема лікування.

Ви можете вилікувати виразку шлунка в Дніпрі в "ОН Клінік Дніпро" без ускладнень і наслідків. Досвідчений лікар підбере протизапальні і знеболюючі препарати, спеціальну дієту і розповість про профілактичні заходи після лікування.

Профілактика виразки шлунка зводиться до:

  • відмови від шкідливих звичок, зокрема, куріння, вживання алкоголю;
  • дотримання періодичної дієти;
  • занять спортом, фізични вправ (зарядка);
  • своєчасного лікування зубів для нормального пережовування твердих шматочків їжі.

Як лікувати виразку шлунка, знають в "ОН Клінік Дніпро". Кваліфіковані лікарі допоможуть позбутися хвороби, складуть дієву програму реабілітації та профілактичних заходів уже в день звернення в медичний центр. Не займайтеся самолікуванням. Виразка шлунка повинна лікуватися під керівництвом досвідченого лікаря-гастроентеролога. Запишіться на прийом, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або скористайтеся простою формою «Записатися на прийом».

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування виразки шлунка і дванадцятипалої кишки у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама