Лікування метеоризму в Дніпрі

Багато хто з нас відчували на собі стан, коли живіт здувається, з'являється тяжкість у шлунку, а після прийому їжі з'являється неприємна відрижка або печія, а в животі - коліки.

Систематичне здуття живота називають метеоризмом, коли надмірна кількість газу накопичується в шлунково-кишковому тракті. Причини метеоризму можуть бути різними та діяти самостійно або в сукупності.

До основних факторів, що впливають на появу надмірного скупчення газів у кишечнику, відносять:

  • порушення роботи органів травлення і кишечника;
  • часте переїдання, особливо на ніч;
  • вживання продуктів, які викликають природне сильне газоутворення (наприклад, перець, цитрусові, бобові, капуста, брокколі, кондитерські вироби або алкогольні напої з додаванням цукрового спирту).

Часто метеоризм виникає за непереносимості лактози, яка міститься в молоці та молочних продуктах, через страви, що містять надмірну кількість крохмалю або клітковини (наприклад, сирі овочі та фрукти), внаслідок порушень у роботі підшлункової залози, прийому антибіотиків сильної дії.

Ознаки метеоризму зводяться до нудоти, блювоти, частих проносів, загальної слабкості та апатії, систематичних болів у м'язах, появи неприємних відчуттів в області живота. Іноді підвищене газоутворення виникає внаслідок розвитку злоякісної чи доброякісної пухлини, яка здавлює товсту кишку, а також під дією психогенних факторів (за депресії, частих стресів).

Точна діагностика метеоризму можлива тільки в медичному центрі. Симптоматика хвороби схожа з багатьма захворюваннями травної системи та товстої кишки. Тому відмовлятися від долі лікаря у вашому лікуванні не варто.

В "ОН Клінік Дніпро" ви отримаєте допомогу від професійних гастроентерологів, які підберуть індивідуальну програму лікування.

Лікування метеоризму в "ОН Клінік Дніпро"

Методи лікування метеоризму в "ОН Клінік Дніпро" підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Пацієнт проходить лікарський огляд і ряд діагностичних досліджень (здачу аналізу крові, сечі і калу, УЗД за показаннями). Такий підхід допомагає лікареві визначити точну причину газоутворення.

Іноді метеоризм є наслідком захворювань внутрішніх органів (панкреатиту, холециститу, внутрішніх інфекцій, перитоніту, гельмінтів у товстій кишці). Тому про те, як лікувати метеоризм, слід дізнатися в гастроентеролога.

Лікар допоможе підібрати раціональне харчування, підкаже техніки контролю заковтування повітря під час прийому їжі, допоможе відновити нормальну мікрофлору кишечника за допомогою ефективних лікарських препаратів щадного дії.

Найчастіше ускладнення хвороби виникають тільки в разі недотримання пацієнтом рекомендацій лікаря. Тому приписи фахівця потрібно виконувати своєчасно і в повному обсязі.

Також не можна приймати медикаменти, які усувають пронос або підвищене газоутворення, без призначення лікаря. Краще отримати консультацію, щоб не погіршити ситуацію. Безконтрольний прийом ліків погіршує самопочуття, впливає на інші внутрішні органи, сприяє розвитку вогнища запалення в організмі.

Вилікувати метеоризм у Дніпрі в "ОН Клінік Дніпро" можливо без ускладнень і наслідків. Діагностика захворювання в медичному центрі проходить за допомогою сучасного обладнання з використанням найкращих європейських методик. Досвідчені гастроентерологи допоможуть скласти комплексну програму лікування і нададуть цінні рекомендації щодо профілактики метеоризму.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування метеоризму у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама