Лікування парвовірусного ентериту в Дніпрі

Ентерит - запальний процес слизової оболонки тонкої кишки. Такий стан призводить до порушення травлення, погіршення моторики та процесу всмоктування поживних речовин.

Основна причина ентериту пов'язана з потраплянням в організм хвороботворних мікробів (сальмонели, стафілококів, ротавірусу). Також викликати запалення в тонкій кишці можуть такі чинники:

 • харчова алергія;
 • отруєння токсичними речовинами або отруйними грибами, ягодами;
 • переїдання;
 • зловживання жирною, гострою їжею, алкоголем;
 • операції на органах травлення.

За гострого ентериту симптоми набувають яскраво вираженого характеру. Спочатку виникають нудота, блювота, діарея, підвищена температура, спазми в животі. Потім з'являються сильна слабкість, судоми ніг і рук, відбувається зниження артеріального тиску.

Хронічний ентерит проявляє себе тупими болями в області пупка, здуттям, частим рідким стулом, бурчанням у кишечнику. Захворювання розвивається поступово і найчастіше пов'язане з постійним вживанням твердої, гострої їжі та спиртних напоїв. Також ознаки ентериту виникають після зараження гельмінтами та іншими паразитами.

За появи найменшої підозри на патологію необхідно звернутися до лікаря-гастроентеролога і пройти обстеження. У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» діагностика ентериту проводиться фахівцями високої кваліфікації. Первинний прийом починається зі збору анамнезу і з'ясування характеру скарг. Після усного опитування, лікар проводить обстеження органів черевної порожнини методом пальпації. Потім пацієнт направляється на дообстеження. На підставі результатів діагностичних методів доктор ставить заключний діагноз.

Лікування ентериту в «ОН Клінік Дніпро»

Якщо вчасно не провести лікування ентериту, то виникає велика ймовірність розвитку важких ускладнень. Одним із найпоширеніших наслідків вважається зневоднення організму. На його тлі у пацієнта виникає постійне відчуття сухості в роті, з'являється сильна слабкість, темні кола під очима. Відсутність адекватної терапії за ентериту також може призвести до:

 • кишкової кровотечі;
 • розриву стінки тонкої кишки;
 • порушення обміну речовин в організмі;
 • погіршення кровообігу.

Профілактика ентериту заснована на дотриманні збалансованого харчування і веденні здорового способу життя. При цьому необхідно повністю виключити алкоголь і продукти сумнівної якості.

Лікарі медичного центру «ОН Клінік Дніпро» знають, як лікувати ентерит і запобігти подальшій його появі. Для кожного пацієнта складається персональний план терапії, який дозволяє швидко досягти повного одужання. Для цього застосовуються сучасні та ефективні методи лікування ентериту. Спосіб впливу на патологію залежить від форми її прояву і наявності супутніх захворювань. Пацієнтам також призначаються дієтичне харчування і рясне пиття.

Щоб вилікувати ентерит у Дніпрі, запишіться на прийом до лікаря нашого медичного центру. Для цього зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму «Запис на прийом». Фахівці «ОН Клінік Дніпро» проведуть докладне обстеження організму, встановлять точний діагноз і призначать лікування.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування ентериту у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама