Лікування дуоденіту в Дніпрі

Дуоденітом називають запалення слизової оболонки дванадцятипалої кишки. Захворювання супроводжується різними симптомами, характер яких залежить від форми самої патології.

За гострого дуоденіту в животі виникає різкий біль, що наростає після їжі або під час сну. Незабаром з'являються додаткові ознаки: нудота, блювота, підвищене слиновиділення, висока температура, слабкість. За виникнення таких симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря.

Якщо своєчасно не вилікувати захворювання, то воно переходить у хронічний дуоденіт. У цій формі патологія може перебувати тривалий час, періодично нагадуючи про себе слабко вираженими симптомами. Хворобливі відчуття посилюються після вживання жирної їжі або сильного стресу. Іноді виникає дискомфорт у правому підребер'ї або у верхній частині живота, що створює помилкову підозру на захворювання сусідніх органів.

Основна причина дуоденіту пов'язана з подразненням слизової оболонки дванадцятипалої кишки шлунковим соком з підвищеною кислотністю. Внаслідок цього виникає гострий запальний процес. Найчастіше така ситуація відбувається після харчового отруєння або через надмірне вживання алкоголю, гострих, кислих, солоних, смажених продуктів. Також дуоденіт може виникнути на тлі інших захворювань травного тракту, таких як гастрит, виразкова хвороба шлунка.

Лікарі медичного центру «ОН Клінік Дніпро» зможуть швидко з'ясувати причину виникнення нездужань. Наші фахівці проведуть повне обстеження організму і поставлять точний діагноз.

Діагностика дуоденіту починається з первинного обстеження: збору анамнезу, огляду пацієнта. Після цього лікар за потреби призначає дообстеження. Наш медичний центр має в своєму розпорядженні сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє визначити найменші порушення в роботі внутрішніх органів.

Лікування дуоденіту в «ОН Клінік Дніпро»

Несвоєчасне лікування дуоденіту призводить до тяжких наслідків. Найпоширенішим ускладненням вважається порушене травлення. Через це відбувається різке зниження або збільшення ваги. Додатково виникають такі нездужання:

  • запаморочення;
  • часте сечовипускання;
  • пришвидшене серцебиття;
  • слабкість, зниження працездатності;
  • порушення обміну речовин.

Профілактика дуоденіту полягає в дотриманні здорового способу життя та корекції харчування. Водночас необхідно виключити стресові ситуації та відмовитися від шкідливих звичок.

Якщо патології не вдалося запобігти, необхідно терміново провести її терапію. У цьому вам допоможуть фахівці медичного центру «ОН Клінік Дніпро». Наші лікарі знають, як лікувати дуоденіт швидко і ефективно. При цьому вони гарантують індивідуальний і відповідальний підхід до кожного пацієнта, що сприяє швидкому одужанню.

Методи лікування дуоденіту залежать від форми патології та наявності супутніх захворювань. Терапія зазвичай полягає в прийомі ефективних лікарських препаратів, які дозволяють знизити концентрацію кислоти в шлунковому соку і прискорити регенерацію слизової оболонки дванадцятипалої кишки. Після цього призначаються препарати, що поліпшують травлення. Крім медикаментозного лікування, обов'язково лікар проконсультує щодо персонального дієтичного харчування.

Вилікувати дуоденіт у Дніпрі допоможуть фахівці нашого медичного центру. Для запису на прийом зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом».

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування дуоденіту у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама