Лікування коліту в Дніпрі

Коліт кишечника є запаленням слизової товстого кишечника. Ця хвороба протікає в гострій і хронічній формі. У першому випадку захворювання починається з коліків у животі, слабкості, частих проносів, і симптомів, які швидко посилюються, у другому - протікає мляво, викликаючи періодичні болі в животі, нудоту і блювоту, порушення стулу (від закрепів до проносів, і навпаки).

Причини коліту залежать від виду коліту. Виразковий коліт викликають хвороботворні мікроорганізми, які селяться на стінках кишечника. Ішемічний - лікарські препарати сильної дії, проблеми з кровопостачанням у стінках кишечника і кровоносній системі загалом.

До факторів, що провокують розвиток коліту, належать:

 • алергічні реакції, зокрема і алергія на їжу;
 • дисбактеріоз кишечника;
 • кишкові інфекції різного роду (віруси, бактерії);
 • одноманітне меню, зловживання шкідливими продуктами (фаст-фудом, солодкою газованою водою);
 • отруєння хімічними речовинами;
 • фізичне перенапруження.

Часто гострий коліт можуть викликати інфекції в підшлунковій залозі, жовчному міхурі, а також гельмінти. Правильно поставити діагноз і визначити причину розвитку недуги зможе гастроентеролог.

Не займайтеся самолікуванням за появи перших симптомів. Якщо ви відчуваєте різі або часте бурчання (здуття) в животі, можливо, це коліт. Потрібно відразу відвідати лікаря, щоб уникнути розвитку хвороби та її ускладнень.

В "ОН Клінік Дніпро" досвідчені лікарі допоможуть вилікувати гострий і хронічний коліт. Індивідуально підібрана програма одужання допоможе швидко відновити здоров'я і повернутися до нормального життя.

Лікування коліту в "ОН Клінік Дніпро"

Ознаки коліту можуть посилюватися під дією багатьох факторів. Наприклад, після переїдання або харчового отруєння, через вживання великої кількості газованої води або спиртного. Іноді коліт проявляє себе після сильного переохолодження, стресу, а також під дією інфекції, що потрапила в організм.

Методи лікування коліту залежать від причини, що викликала хворобу. Лікар починає з вивчення історії хвороби та огляду пацієнта (промацування області живота, визначення його запалості або здуття), дивиться результати аналізів.

У загальних випадках пацієнт здає клінічний аналіз крові, сечі і калу і проходить УЗД. За показаннями лікар може призначити додаткові дослідження.

Як лікувати коліт у вашому випадку, скаже тільки досвідчений гастроентеролог. Не купуйте в аптеці ліки без призначення, які можуть тільки погіршити ситуацію. У медичному центрі "ОН Клінік Дніпро" ви отримаєте детальну консультацію за телефоном або під час відвідування лікаря, який порадить щадний препарат для зняття гострих симптомів коліту.

Профілактика коліту зводиться до:

 • зміни раціону харчування (виключення смажених, гострих і пряних страв);
 • занять спортом, плавання в басейні;
 • включенню в раціон 1-1,5 л чистої негазованої води;
 • теплих ванн з ефірними оліями.

Вилікувати коліт у Дніпрі без ускладнень можна в медичному центрі "ОН Клінік Дніпро". Запишіться на прийом до лікаря вже сьогодні. Зробити це можна за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті, або за контактним телефоном.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування коліту у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама