Лікування холециститу в Дніпрі

Найчастіше хронічний і гострий холецистит виникає у людей після 40 років. Холецистит є запаленням жовчного міхура через наявність каменів у жовчному міхурі. Камені руйнують стінку міхура або перешкоджають виведенню жовчі. Внаслідок цього з'являються болі в області живота.

Причини холециститу безпосередньо пов'язані з потраплянням інфекцій у жовчний міхур (кишкової палички, сальмонел, стрептококів) або розвитком панкреатиту. Щоб уникнути розвитку хвороби та її ускладнень, потрібно своєчасно звертатися по допомогу до лікаря-гастроентеролога.

До чинників, що провокують виникнення холециститу, належать:

  • неправильне харчування (зловживання солоною і гострою їжею, спиртними напоями);
  • алергічні реакції;
  • порушення обміну речовин;
  • пухлини в черевній порожнині;
  • малорухливий спосіб життя;
  • вікові порушення;
  • вроджена чи набута аномалія жовчного міхура.

Ознаки холециститу залежать від причини появи захворювання. У загальних випадках симптоматика проявляється больовими відчуттями тупого характеру в області живота, нудотою, блювотою, а також частими проносами.

Точна діагностика холециститу можлива тільки на прийомі у досвідченого лікаря. Доктор огляне пацієнта, вивчить його історію хвороби та підбере індивідуальну схему лікування. Гострий і хронічний холецистит за симптоматикою схожі з іншими захворюваннями органів травлення. Тому діагноз і правильну методику одужання зможе підібрати тільки гастроентеролог. Не займайтеся самолікуванням.

В "ОН Клінік Дніпро" ви можете записатися на прийом у будь-який зручний час. Для цього потрібно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за контактним номером телефону. Високий рівень сервісного обслуговування та отримання дієвої програми одужання вже на першому прийомі дозволить швидко побороти захворювання.

Лікування холециститу в "ОН Клінік Дніпро"

Якісно вилікувати холецистит у Дніпрі ви можете в "ОН Клінік Дніпро". Досвідчені лікарі-гастроентерологи підберуть індивідуальну схему одужання і профілактичні заходи.

Для визначення програми одужання проводиться огляд пацієнта, вивчення його історії хвороби. В обов'язковому порядку здається аналіз крові, а УЗД та інші дослідження - за показаннями.

Методи лікування холециститу залежать від причини розвитку хвороби та спрямовані на усунення больових відчуттів, нормалізацію відтоку жовчі, виведення з жовчного міхура каменів. Лікар-гастроентеролог виписує знеболювальні та протизапальні препарати.

Детально про те, як лікувати холецистит, розповість гастроентеролог. Він призначає дієту, яка виключає вживання в їжу кислих продуктів, гострих, смажених, надмірно солоних і пряних страв, а також спиртних напоїв. Дієта сприяє одужанню і перешкоджає появі ускладнень.

Найчастіше ускладнення виникають за недотримання пацієнтом приписів лікаря, внаслідок самолікування народними засобами та ліками, купленими в аптеках без призначення лікаря.

У загальних випадках профілактика холециститу зводиться до попередження розвитку інших запалень у травних органах і кишечнику, ожиріння, стресових ситуацій, а також поступовий перехід на здоровий спосіб життя.

Записатися в "ОН Клінік Дніпро" можна вже зараз. Приходьте на прийом до лікаря і позбудьтеся хвороби!

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування холециститу у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама