Лікування аскаридозу в Дніпрі

Аскаридоз - небезпечне паразитарне захворювання, збудником якого є аскариди. Гельмінти спочатку вражають кишечник, а потім мігрують в органи дихання, печінку, носоглотку, мозок і навіть серце.

Зараження аскаридозом відбувається під час проковтування людиною личинок або яєць гельмінтів. Найчастіше вони потрапляють в організм разом з немитими ягодами, овочами, фруктами, зеленню. Найбільш схильні до захворювання діти дошкільного віку, які після ігор у пісочниці або на траві не миють руки.

До основних ознак аскаридоза належать:

 • слабкість, швидка стомлюваність;
 • часті головні болі;
 • підвищена температура;
 • хворобливі відчуття внизу живота;
 • діарея;
 • зниження апетиту;
 • різке схуднення.

Іноді трапляється безсимптомний перебіг захворювання. У цьому випадку через рік після зараження гельмінти самостійно гинуть і виходять назовні разом із каловими масами.

За найменшої підозри на аскаридоз потрібно терміново звернутися до лікаря-гастроентеролога. Знайти фахівця високої кваліфікації ви зможете в медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Наші лікарі швидко проведуть обстеження організму і визначать точну причину нездужань.

Діагностика аскаридозу складається з декількох етапів. Спочатку лікар проводить збір анамнезу, з'ясовує характер скарг і термін їх появи, а потім призначає дообстеження (УЗД, лабораторні дослідження).

Лікування аскаридозу в «ОН Клінік Дніпро»

Несвоєчасне лікування захворювання призводить до розвитку серйозних ускладнень аскаридозу. Найчастіше велика кількість паразитів викликає кишкову непрохідність, токсикоз, алергію. Іноді гельмінти закривають просвіт жовчних проток, внаслідок чого виникає жовтяниця. А якщо личинки потрапляють у печінку, то розвиваються абсцеси.

Профілактика аскаридозу полягає в дотриманні декількох простих рекомендацій:

 • ретельно мийте руки;
 • вживайте тільки добре вимиті овочі, фрукти;
 • щотижня проводите вдома вологе прибирання;
 • контролюйте, щоб дитина мила руки після туалету і прогулянки.

Якщо зараження паразитами не вдалося уникнути, то лікарі медичного центру «ОН Клінік Дніпро» підберуть для вас ефективні методи лікування аскаридозу. Залежно від стадії захворювання і можливих супутніх патологій призначаються протигельмінтні препарати, антигістамінні засоби та ферментні препарати для відновлення нормальної роботи кишечника і його мікрофлори.

Щоб вилікувати аскаридоз у Дніпрі, запишіться на прийом до наших фахівців. Для цього зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть спеціальну форму «Запис на прийом». Оператори «ОН Клінік Дніпро» підберуть для вас зручний час відвідування медичного центру.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування аскаридозу у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама