Лікування газового ацидозу в Дніпрі

Ацидозом називається порушення кислотно-лужного балансу в організмі, за якого спостерігається високий рівень pH. Це досить небезпечна ситуація, що негативно позначається на роботі внутрішніх органів і систем.

Основна причина ацидозу пов'язана із затримкою в організмі продуктів окислення органічних кислот, таких як ацетон, сечовина. Така дисфункція найчастіше відбувається під час вагітності, за кишкових розладів, важких отруєнь, ниркової та дихальної недостатності або тривалого голодування.

Першими ознаками ацидозу є швидка стомлюваність, нудота або блювота. За легкої форми патології така симптоматика повністю відсутня або набуває слабовираженого характеру. Важкий ацидоз супроводжується глибоким і частим диханням, задишкою, запамороченням.

Наявність подібних симптомів повинна стати приводом для негайного звернення до лікаря-гастроентеролога. Пройти обстеження ви можете в нашому медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Для діагностики ацидозу використовується сучасне лабораторне обладнання, що дозволяє швидко отримати результати аналізів крові та сечі.

Лікування ацидозу в «ОН Клінік Дніпро»

За несвоєчасного виявлення ацидозу або ігнорування його лікування виникає велика ймовірність розвитку ускладнень. Через підвищену кислотність відбувається пошкодження стінок судин, зниження їх еластичності, що підвищує ризик виникнення гіпертонії, варикозу, атеросклерозу, інсульту або інфаркту. Також ацидоз негативно впливає на сітківку ока, викликаючи в ній різні патологічні процеси. До найбільш серйозних наслідків порушеного рівня pH належать сліпота, кома і навіть летальний результат.

Профілактика ацидозу полягає у веденні здорового способу життя. Насамперед необхідно скоригувати харчування і відмовитися від вживання напівфабрикатів, соусів, борошняних виробів, жирних страв, кави. Денний раціон повинен містити свіжі овочі, фрукти, соки, компоти, злаки. Також потрібно відмовитися від куріння і вживання алкоголю.

 Якщо патології не вдалося запобігти, то лікарі медичного центру «ОН Клінік Дніпро» підберуть для вас ефективний метод лікування ацидозу. Але перш ніж приступити до терапії, необхідно виявити причину, яка спровокувала порушення кислотності в організмі. Потім складається індивідуальний план лікування з усунення стану, що спричинив виникнення ацидозу. Лікарем призначаються сучасні препарати, здатні швидко виліквідувати патологію.

Наші фахівці гарантують відповідальне та уважне ставлення до кожного пацієнта. Такий підхід сприяє швидкому та успішному одужанню.

Щоб вилікувати ацидоз у Дніпрі, зверніться в наш медичний центр. Для цього зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом». Лікарі «ОН Клінік Дніпро» проведуть повне обстеження організму, поставлять точний діагноз, а потім пояснять пацієнтові, як лікувати ацидоз.

Брезицька Ірина Вікторівна
Брезицька Ірина Вікторівна
Лікар відділення гастроентерології

Вартість лікування ацидозу у Дніпрі

Консультація гастроентеролога
ОНЛАЙН консультація гастроентеролога
Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога (кандидат медичних наук)
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога КМН за кордон
ОНЛАЙН Консультація гастроентеролога за кордон

Лікарі відділення гастроентерології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про гастроентерологів ОН Клінік у Дніпрі

Задоволена прийомом у Гладун Вікторії Миколаївни. Вона була дуже уважна, ретельно все розпитувала, оглядала. Дала повну консультацію та призначення.
Галина , 18.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з гастроентерології

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама