Лікування грибкових захворювань шкіри в Дніпрі

Головна гордість Дніпра - одна з найбільш повноводних і протяжних річок Європи - Дніпро. На жаль, вона ж і є однією з основних загроз. У сучасних екологічних умовах, кількість інфекцій в річці, в тому числі і небезпечних для здоров'я людини, зашкалює. У спекотний літній день при великому скупченні народу на пляжах Дніпра особливо поширені грибкові інфекції, від яких практично не можна захиститися.

У повсякденному житті дніпровця підстерігають близько 10 видів грибків, серед яких дерматологи виділяють 4 групи:

  1. Кератомікози. Приклад - висівковий лишай. Симптоми - рожево-коричневі плями з лущенням на шкірі спини, плечей, грудей, шиї.
  2. Дерматофітії. Приклад - мікози стоп (шкіри і нігтів). Симптоми - локалізація в епідермісі, виражена запальна реакція, ураження придатків шкіри (нігті).
  3. Кандидози. Уражаються слизові оболонки, шкірні складки, нігті. При зниженому імунітеті можуть ушкоджуватися навіть внутрішні органи. Симптоми різноманітні, часто схожі з симптомами інших захворювань
  4. Глибокі мікози. Ці поширені в природі грибки при попаданні в організм людини можуть вражати слизові оболонки, шкіру, м'язи, кістки, внутрішні органи і навіть нервову систему.

В силу того, що симптоми грибкових захворювань дуже схожі, без точного визначення виду гриба ефективне лікування неможливе. Тому на першому візиті в «ОН Клінік Дніпро» проводиться комплексна дерматологічна діагностика. Якщо виявлено грибок, береться зішкріб для аналізів.

За результатами обстеження, в залежності від виявленого виду грибкового захворювання, дерматолог становить схему лікування. Головний принцип, якого дотримуються в «ОН Клінік Дніпро», ефективність лікування не може досягатися за рахунок нанесення шкоди організму. Тому, призначається лікування підбирається індивідуально і може включати препарати зовнішнього застосування (мазі, шампуні), таблетовані або ін'єкційні засоби.

Крім того, пацієнти дерматологічного відділення «ОН Клінік Дніпро» отримують індивідуальні рекомендації по дієті для нормалізації обміну речовин і якнайшвидшого позбавлення від грибкових захворювань.

Лутицька Лідія Ігорівна
Лутицька Лідія Ігорівна
Лікар відділення дерматології

Вартість лікування грибкових захворювань шкіри у Дніпрі

Первинний прийом лікаря дерматолога з проведенням цифрової дерматоскопії
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Дніпро

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Дніпрі

Ніколи не пишу відгуків. Але вважаю, що має поділитися своїм досвідом походу в клініку до дерматолога. За день до прийому мене набрали нагадати про запис та попросили прийти на 10 хвилин раніше. Так я й зробила. Тож замість 30 хвилин очікування лікаря чекала на нього 40! Нічого подумала я, головне...
Аріна , 27.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама