Спірографія дитині у Дніпрі

Спірографія (спірометрія) – це метод дослідження функції зовнішнього дихання за допомогою спеціального приладу (спірографа), який графічно фіксує обсяг легень та швидкість вдихів-видихів. Спірометрія дітям проводиться за призначенням педіатра та показує стан бронхів та легень, їх вентиляційні порушення та прохідність дихальних шляхів.

Показання до дитячої спірографії

Спірографія проводиться для діагностики та моніторингу захворювань бронхолегеневої системи (наприклад, муковісцидозу, пневмонії, плевриту, хронічної обструктивної хвороби легень). Показання до спірографії дітям:

  • хрипи або свист у грудях;
  • тривалий кашель (що триває понад два тижні);
  • задишка;
  • почуття здавленості у грудній клітці;
  • утруднене дихання.

Звернутися за консультацією педіатра необхідно при частих алергічних реакціях, що супроводжуються сухим приступоподібним кашлем. При бронхіальній астмі у дитини педіатр призначає спірографію щороку, а також в період її загострення.

Спірографія дитині у Дніпрі

Провести спірографію у Дніпрі дитині від п'яти років можна у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро». Під час спірометрії лікар просить дитину дихати у загубник спірографа, який фіксує показники. Розшифровка та аналіз спірограми здійснюється на основі порівняння отриманих результатів із встановленими нормами, які варіюються залежно від віку, зросту та ваги. Дослідження триває 15-30 хвилин.

Підготовка до спірометрії полягає у відмові від їжі за 2-3 години до дослідження. Також потрібно обговорити з лікарем прийом лікарських засобів (може знадобитися тимчасова відмова від ліків, що впливають на дихальну функцію). Одяг на дитині під час спірограми не повинен обмежувати рух грудної клітки.

Записатися на спірографію дитині у медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» можна через форму запису на прийом або за номером телефону, вказаним на нашому сайті.

Коваль Тетяна Миколаївна
Коваль Тетяна Миколаївна
Лікар відділення функціональної діагностики

Вартість прийому лікарів у Дніпрі

Спірографія
Електрокардіографія без розшифровки
Електрокардіографія з розшифровкою
Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Лікарі функціональної діагностики ОН Клінік Дніпро

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

Дитяче відділеня «ОН Клінік Дніпро»
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 20:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама