УЗД у Черкасах

УЗД — швидкий і безпечний спосіб виконати діагностику за допомогою ультразвукових хвиль для постановки правильного діагнозу пацієнту.
Цей метод успішно використовується в гінекології та урології. Ультразвукове дослідження не викликає побічних ефектів і проводиться без спеціальної підготовки.

Ми проводимо:

Ультразвук, проникаючи крізь тканини, не завдає шкоди організму: не викликає структурні зміни клітин і не провокує виникнення нового осередку запалення. УЗД дає можливість оцінити стан внутрішніх і статевих органів, встановити їхні розміри та виявити патології.

Наприклад, УЗД в урології надає уролога детальну інформацію про структурні та функціональні зміни сечостатевої системи. Дослідження виявляє збої та порушення в роботі нирок, сечового міхура і простати.

УЗД в гінекології дає можливість виявити гінекологічні хвороби навіть на ранніх стадіях, оцінити анатомічні особливості будови яєчників, шийки матки та маткових труб. За результатами УЗД лікар-гінеколог зможе підібрати ефективну програму реабілітації з мінімальними ризиками для жіночого здоров’я.

УЗД нирок та інших внутрішніх органів, а також жіночої та чоловічої статевої системи виконує сонолог. У більшості випадків направлення до нього виписує терапевт або вузькопрофільний доктор (зокрема, гастроентерологуролог або гінеколог).

Досвідчений лікар-сонолог ретельно вивчає будову та товщину внутрішніх і статевих органів чоловіків і жінок і надає висновок УЗД. На підставі останнього лікуючий лікар підбирає індивідуальну методику одужання з урахуванням поставленого діагнозу.

Наприклад, за результатами УЗД сечового міхура може бути виявлено його запалення (цистит). У цьому випадку підбирають протизапальні препарати щадної дії, призначають фізіопроцедури для відновлення і зміцнення тонусу сечових шляхів.

Пройти ультразвукове дослідження в «ОН Клінік Черкаси». Кваліфіковані лікарі-сонологи проведуть дослідження швидко та в зручний час. Записатися на обстеження можна телефоном або за допомогою електронної заявки.

Види УЗД

Підготовка до УЗД залежить від виду ультразвукового обстеження. Розрізняють кілька видів досліджень за допомогою ультразвукової хвилі:

  • трансабдомінальне або поверхневе — діагностика внутрішніх органів. За допомогою спеціального гелю змащується обрана ділянка і з датчика надходять ультразвукові хвилі. Зображення передається на монітор, і лікар проводить оцінку структури, розміру органів, виявляє патології (якщо є);
  • трансвагінальне — метод обстеження жіночих органів малого тазу. За допомогою піхвового датчика лікар оцінює яєчники, маткові труби, шийку матки. УЗД органів малого тазу у жінок показане при вагітності та для діагностики гінекологічних захворювань;

В окрему групу виділяють УЗД м'яких тканин (гомілки або інших частин тіла), а також УЗД коліна, плечового суглоба і інших суглобів.

Зробити УЗД в Черкасах у зручний час без черги ви можете в «ОН Клінік Черкаси». Кваліфікований лікар-сонолог проведе УЗД органів черевної порожнини, сечовидільної системи, статевих органів.

Протипоказань до УЗД немає, крім трансректального і трансвагінального обстеження. Таку діагностику не проводять при наявності запального процесу в товстій кишці або у піхві. Тільки після зняття запалення пацієнт направляється на УЗД.

Тривалість процедури УЗД залежить від виду діагностики. Наприклад, УЗД органів сечовидільної системи продовжується не більше 15 хвилин. Стільки ж часу займає УЗД органів малого тазу у чоловіків.

За результатами УЗД підбирається індивідуальна методика одужання. Запишіться на УЗД вже сьогодні в «ОН Клінік Черкаси». 

Вартість прийому лікарів узд у Черкасах

УЗД легенів (діагностика респіраторної недостатності шоків)
300грн. / 285грн.
УЗД плевральних синусів
150грн. / 143грн.
Дуплексне сканування судин голови та шиї
300грн. / 285грн.
УЗД серця
230грн. / 219грн.
УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
300грн. / 285грн.
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи мошонки)
250грн. / 238грн.
УЗД сім`яних пухирців в динаміці (до і після еякуляції)
200грн. / 190грн.
УЗД поверхневих утворень м'яких тканин і периферичних лімфовузлів (1область)
170грн. / 162грн.
УЗД органів сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур)
300грн. / 285грн.
Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки
750грн. / 713грн.
Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка
820грн. / 779грн.
УЗД молочних залоз
220грн. / 209грн.
Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я"
550грн. / 523грн.
Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я"
670грн. / 637грн.
УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки)
300грн. / 285грн.
УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки)
300грн. / 285грн.
Фолікулометрія
200грн. / 190грн.
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
250грн. / 238грн.
УЗД щитовидної залози
250грн. / 238грн.

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі