0 800 30 07 00

Урологія в Черкасах

В «ОН Клінік Черкаси» проводиться запис в урологічне відділення, де ви можете пройти індивідуальне лікування у будь-який час без госпіталізації.

Урологічні хвороби часто можуть бути викликані інфекціями, які передаються статевим шляхом.

Ми приймаємо з:

Іноді захворювання протікає в прихованій формі і дає про себе знати тільки під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів (загострення хронічних хвороб, зміна погоди або зниження імунітету). Наприклад, простатит у чоловіків може з’явитися через розвиток хламідіозу, а запалення сечового міхура у жінок може бути пов’язано з виникненням уреаплазмозу.

До основних причин виникнення проблем з сечовидільною системою належать:

 • сильне переохолодження;
 • попадання патогенної мікрофлори у сечові шляхи через недотримання правил інтимної гігієни;
 • малорухливий спосіб життя;
 • часті стреси.

Щоб вчасно виявити причину хвороби, потрібно проходити плановий урологічний огляд (раз на півроку чи рік). Під час таких оглядів лікар-уролог проводить ретельний огляд пацієнта, вивчає історію хвороби і при виявленні урологічного захворювання підбирає правильне лікування.

Якщо вас вже турбує біль під час сечовипускання, відчуваєте часті позиви до туалету, поспішайте до лікаря. Для цього вам знадобиться урологічний медичний центр в Черкасах.

 Досвідчені урологи «ОН Клінік Черкаси» успішно лікують:

 • еректильну дисфункцію;
 • різні сексуальні розлади;
 • запальні захворювання чоловічої сечостатевої системи;
 • інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • порушення роботи передміхурової залози;
 • пієлонефрит;
 • цистит;
 • цістопієлонефрит;
 • уретрит;
 • герпес;
 • мочекам'яну хворобу;
 • розлади сечовипускання (енурез, гіперактивність сечового міхура).

Лікування урологічних захворювань в медичному центрі проходить у зручний час. За попереднім записом до уролога ви зможете уникнути довгих черг і довгих годин очікування під кабінетом. У відділенні є сучасне обладнання для діагностики урологічних захворювань навіть на ранніх стадіях.

Консультація лікаря-уролога

Діагностика урологічних захворювань в «ОН Клінік Черкаси» ґрунтується на використанні лабораторних, візуальних та інструментальних методів дослідження. Це дає можливість урологу розпізнати навіть приховані симптоми урологічних захворювань та встановити точний діагноз пацієнту. Адже багато захворювань статевих органів по симптоматиці схожі з урологічними хворобами.

У загальних випадках захворювання сечовидільної системи у чоловіків і жінок діагностують після лікарського огляду та загальноклінічного методу діагностики. Останній включає збір анамнезу, візуальний огляд, а також пальпацію. У разі потреби проктолог направляє пацієнта на інші дослідження (наприклад, на УЗД нирок).

Такі методи діагностики як УЗД використовуються для визначення патологій в сечостатевій системі та її функціональних порушень.

У медичному центрі кожен отримає індивідуальне лікування за ефективним методиками з використанням ряду щадних препаратів, що знімають біль та запалення.

Для чоловіків з діагнозом еректильна дисфункція, передчасне сім’явиверження, простатит і аденома простати розроблені дієві програми реабілітації, які ґрунтуються на використанні лікарських препаратів і фізіопроцедурах. З їхньою допомогою досягаються істотні поліпшення при строгому виконанні всіх рекомендацій лікаря.

Наприклад, поліпшення ерекції досягається шляхом усунення психогенних причин, що викликали проблеми з потенцією, а також призначення ряду фізіотерапевтичних процедур, що підвищують чоловічий сексуальний тонус.

Жіноча урологія включає комплекс фізіопроцедур і лікарських препаратів, які не викликають ускладнень з репродуктивною функцією.

Записатися на прийом до лікаря-уролога або викликати лікаря додому в Черкасах можна за допомогою електронної заявки або телефоном. Наші лікарі успішно лікують будь-яке захворювання, чи то гострокінцеві кондиломи і папіломи у чоловіків або запалення сечового міхура у жінок. Звертайтеся до медичного центру та отримайте кваліфіковану допомогу.

Тичук В'ячеслав Петрович
Тичук В'ячеслав Петрович
Лікар відділення урології

Відгуки про лікарів-урологів у Черкасах

Вартість прийому лікарів урології у Черкасах

ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Первинний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
Повторний прийом лікаря-уролога

Лікарі відділення урології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.