Відновлення потенції в Черкасах

Стійка потенція є не тільки запорукою якісного сексуального життя, але і невід'ємною частиною психоемоційного здоров'я кожного чоловіка. Будь-яке порушення еректильної функції тягне за собою масу переживань і порушує звичний спосіб життя. Воно може проявлятися в тому, що для досягнення ерекції потрібно більше зусиль, вона стає нестійкою або зовсім зникає.

Проблеми з ерекцією наступають через негативний вплив ряду чинників, серед яких:

 • неврологічні і психічні розлади;
 • захворювання судинної системи;
 • шкідливі звички;
 • гормональні збої;
 • травматичні пошкодження органів статевої системи;
 • вікові зміни.

Слабка ерекція може виникнути також як результат малорухливого способу життя або надмірного фізичного навантаження. Те ж стосується і харчування: недостатнє харчування або переїдання негативно впливає на статеві функції.

Для того, щоб відновлення і поліпшення ерекції мало стійкий характер, рекомендується проводити лікування під суворим наглядом лікаря. Самостійний і безконтрольний прийом розрекламованих чудо-препаратів найчастіше має тимчасовий ефект, а в довгостроковій перспективі може обернутися ще більшою кількістю проблем.

Консультація уролога передбачає призначення ряду обстежень і діагностичних процедур, в залежності від індивідуальних показників. Серед яких:

Лікування еректильної дисфункції має комплексний характер і спрямоване на стабілізацію фізіологічних і психоневрологічних показників. Всі препарати, що призначаються, мають доведену ефективність, що гарантує результативність та безпеку терапії. Поліпшення потенції також можливе завдяки дотриманню рекомендацій щодо ведення здорового способу життя. Вони полягають у наступному:

 • дотримання режиму сну і повноцінного відпочинку;
 • збалансоване харчування;
 • виключення шкідливих звичок;
 • регулярне статеве життя;
 • помірний рівень фізичних навантажень;
 • своєчасне лікування запально-інфекційних захворювань сечостатевої системи.

Еректильна дисфункція також має властивість проявлятися з віком (після 40 років більшість чоловіків відзначають поступове слабшання потенції). Для того, щоб зберегти здатність до стійкої ерекції на більш довгі роки, досвідчені лікарі «ОН Клінік Черкаси» проведуть індивідуальний підбір препаратів, спрямованих на відновлення і продовження потенції. Своєчасне звернення до лікаря є запорукою швидшого одужання та повернення до повноцінного сексуального життя.

Фахівці медцентру допоможуть встановити справжню причину порушення ерекції і призначать ефективну медикаментозну терапію для повернення «чоловічої сили». Записуйтеся на прийом до фахівця за телефоном або через форму на нашому сайті. 

Тичук В'ячеслав Петрович
Тичук В'ячеслав Петрович
Лікар відділення урології

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Первинний прийом лікаря-уролога
Первинний прийом лікаря жіночої уролога без УЗД
Повторний прийом лікаря-уролога
Повторний прийом лікаря жіночої уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночого уролога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Лікарі відділення урології ОН Клінік Черкаси

Відгуки про урологів ОН Клінік у Черкасах

Я розчарована. Як так? Зробити колоноскопію та не прибрати поліп? Я сама лікар, йдучи на серйозну процедуру до шановного лікаря такої великої клініки, у мене навіть не виникла думка, що таке можливо. Тепер мені треба повторно підготуватися (що мені дуже болісно), повторно оплатити, зробити колоноскопію з видаленням поліпа в обласній...
Надія , 25.04.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з еректильної дисфункції

Youtube OnClinic

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама