Logo
0 800 30 07 00

Травматологія в Черкасах

Травматолог — лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб кісток, суглобів, зв'язок і м'язів.

У відділенні травматології в «ОН Клінік Черкаси» лікарі надають медичну допомогу за вроджених і набутих патологій опорно-рухового апарату.

Ми приймаємо з:

Показання до консультації травматолога

Записатися на прийом до травматолога необхідно у разі появи ознак захворювань суглобів: обмеження рухливості кінцівок, локального підвищення температури та набряку тканин. За захворювань колінних суглобів можуть виникати біль, дискомфорт під час підйому чи спуску сходами. Хвороби суглобів пальців рук характеризуються нездатністю стиснути руку в кулак чи утримати ручку. Інші показання до консультації травматолога:

 • викривлення хребта;
 • деформація грудної клітки, стоп;
 • поява ознак перелому (деформації та вкорочення кінцівки, гематоми, хрускоту в області пошкодженої кістки).

Звернутися за консультацією до травматолога також слід за болю в шиї та спині, неправильно зрощених переломів, ушкоджень сухожиль і зв'язок, оніміння пальців верхніх та нижніх кінцівок.

Травматолог займається лікуванням сколіозу, артриту (запалення суглобів), шпори п'яти (розростання щільної тканини на поверхні кістки п'яти). Травматолог також лікує:

 • дисплазію (порушення розвитку) кульшового суглоба;
 • тендиніт (запалення сухожиль);
 • бурсит (запалення синовіальної сумки суглоба);
 • плоскостопість.

Травматолог також вправляє вивихи та переломи, накладає та знімає гіпс, лікує ушкодження меніска (внутрішньосуглобового хряща колінного суглоба) та проводить первинну хірургічну обробку ран.

Травматологія в Черкасах

Для діагностики переломів і вивихів, деформацій кінцівок травматолог проводить огляд та збирає анамнез. За болів у суглобах та їх припухлості лікар направляє на ультразвукове дослідження.

Для лікування патологій опорно-рухового апарату травматолог призначає лікарські препарати та лікувальну фізкультуру. Медикаментозна терапія хвороб кісток та суглобів полягає у застосуванні знеболювальних та протизапальних препаратів, кортикостероїдів (гормонів).

Видалення ліпоми у Черкасах

Ліпома (жировик) - це доброякісна пухлина з жирових клітин, яка розташовується під шкірою. Ліпоми локалізуються на спині, шиї, плечах, голові, рідше – на руках та ногах. Причини появи ліпоми:

 • порушення обміну речовин;
 • травми шкіри;
 • захворювання печінки та підшлункової залози;
 • спадкова схильність.

Небезпека ліпоми полягає в тому, що вона може перероджуватися в злоякісну пухлину (ліпосаркому). Якщо ліпома болить і збільшується в розмірах, необхідно видалити її.

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» проводиться хірургічне та радіохвильове видалення ліпоми. При видаленні жировика здорові тканини не зачіпаються та після видалення новоутворення шрамів та рубців не залишається. Записатися на хірургічне видалення ліпоми та дізнатися ціну лікування у Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Видалення гігроми у Черкасах

Гігрома (синовіальна кіста) - це доброякісне новоутворення, яка розвивається в області суглобів та зв'язок. Гігрома зазвичай розташовується на кисті, пальці, стопі чи нозі. Синовіальні кісти можуть з'являтися внаслідок постійних фізичних навантажень на суглоби та при запаленні суглобових капсул. Відсутність лікування гігром може призвести до порушення функціонування суглобів.

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» проводиться радіохвильове та хірургічне лікування гігроми. Операція з видалення гігроми проводиться під місцевою анестезією і вимагає госпіталізації. Під час операції видаляється капсула гігроми разом з її вмістом. Реабілітаційний період займає близько десяти днів, протягом якого необхідно обробляти рану антисептичними засобами та обмежити фізичні навантаження на хворий суглоб.

Видалення дерматофіброми у Черкасах

Дерматофіброма (фіброма) - це доброякісне новоутворення, яке формується з глибоких шарів сполучної тканини. Фіброма шкіри зовні нагадує родимку чи бородавку та локалізується на нозі, руці, обличчі чи верхній частині спини. На дотик фіброма може бути м'яка або тверда, може мати основу у вигляді тонкої ніжки.

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» здійснюється хірургічне та радіохвильове лікування дерматофіброми. Радіохвильовий метод видалення дерматофіброми вважається ефективнішим, під час операції не зачіпаються прилеглі тканини і на місці новоутворення не залишається шрамів.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» можлива консультація травматолога онлайн. Для запису на прийом до травматолога в Черкасах в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму запису на прийом.

Островський Олександр Вікторович
Островський Олександр Вікторович
Лікар відділення травматології

Відгуки про лікарів-травматологів у Черкасах

Вдячна лікарю Островському О.В. за гарне відношення, повагу до хворого. Рекомендую звертатися до лікаря-травматолога, лікар від Бога!
Світлана Володимирівна , 14.05.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-травматологів у Черкасах

Консультація травматолога-ортопеда
ОНЛАЙН Консультація травматолога-ортопеда
ОНЛАЙН Консультація травматолога-ортопеда за кордон

Лікарі відділення травматології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.