0 800 30 07 00

Лікування доброякісних утворень жирової тканини шкіри в Черкасах

Серед доброякісних утворень жирової тканини шкіри розрізняють ліпому й ангіоліпому. Їх диференціюють за гістологічним вмістом: ангіоліпома складається з жирової тканини та гладком'язових клітин, а ліпома утворюється зі зрілих клітин жирової тканини (адипоцити) з можливим включенням хрящової або фіброзної тканини.

Основною причиною виникнення цих пухлин слугує порушення секреції й активності ліполітиків, збої в жировому обміні організму. Оскільки таким пухлинам властивий повільний ріст і дуже низька ймовірність переродження, то їх лікування не вимагає негайного реагування. Ліпоми безболісні, але збільшення їх розміру може натискати на сусідні органи, порушувати їхню трофіку й функціонування. У випадку, якщо ліпома давить на нервове волокно, то з'являється виражений болісний синдром, оніміння.

Єдиним ефективним засобом лікування цих утворень є їхнє видалення малоінвазивним методом.Операція з видалення ліпоми має низький ризик травматизації навколишніх тканин.

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» працюють фахівці, які володіють різноманітними техніками проведення оперативних втручань. Вони допоможуть Вам швидко і якісно позбутися недуги без виникнення ускладнень.

Згідно етіології, це захворювання належить до сфери дерматології, але його лікування передбачає залучення фахівців в області хірургії. Саме тому діагностика пухлини потрапляє в зону відповідальності хірурга.

Діагностичний пошук складається з:

  • огляду та пальпації;
  • УЗД;
  • біопсії;
  • гістології.

Ліпоми й ангіоліпоми можуть бути одиночними та множинними, і локалізуватися, як на видимих частинах (голова, шия, грудна клітка та кінцівки), так і усередині тіла, а саме:

  • на органах черевної порожнини;
  • у м'язах і фасціях;
  • у молочних залозах і ін.

Тривале ігнорування патології може призвести до того, що пухлина досягне величезних розмірів. Цей факт позначається не тільки на роботі сусідніх органів, але й ускладнить хід лікування, збільшить період відновлення.

Пархомовський Максим Олександрович
Пархомовський Максим Олександрович
Лікар відділення хірургії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів у Черкасах

Виклик лікаря хірурга додому
Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.