Logo
0 800 30 07 00

Відділення сімейної медицини в Черкасах

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям і ви стоїте перед вибором, до якого фахівця звернутися – в цьому питанні вам допоможе сімейний лікар (терапевт).

Цей фахівець допоможе встановити діагноз, якщо лікування виявленого захворювання відноситься до його компетенції, або направить вас до профільного лікаря (кардіолога, дерматолога, гінеколога, андролога, хірурга, проктолога або іншого лікаря).

Ми лікуємо:

Сімейний лікар допоможе впоратися з:

  • головним болем, мігренню, стрибками тиску (підвищення або зниження);
  • задишкою, болями в серці, проблемами із серцево-судинною системою;
  • астмою, бронхітом, пневмонією, хворобами дихального апарату;
  • застудою, ГРВІ, грипом;
  • порушеннями органів травлення, якщо Ви відчуваєте напади нудоти, блювоти, діареї, зіткнулися з запорами або здуттям живота.

Сімейний лікар на прийомі:

  • уважно ознайомиться з вашими скаргами;
  • докладно розпитає про симптоматику нездужання;
  • проведе візуальний огляд проблемного місця за допомогою спеціальних інструментів і приладів (фоноскопа, апарата для вимірювання артеріального тиску, термометра).

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна здати імунохроматографічним тест (ІХА-тест) на коронавірус. ІХА-тест є експрес-тестом, в ході якого береться мазок з носоглотки. Результати тесту пацієнт отримує через 10 хвилин після дослідження. Точність ІХА-тесту складає 98,8%, а чутливість до збудника інфекції - 97,5%.

Часто терапевта називають сімейним лікарем. Це дійсно так. Адже він допомагає швидко позбутися від поганого самопочуття всім членам сім’ї, що дозволяє вчасно виявити навіть спадкові захворювання і патології. 

Якщо ваше самопочуття стрімко погіршується з кожним днем, вас турбують періодичні нездужання – це привід звернутися до лікаря або зробити виклик сімейного лікаря у Черкасах. На підставі отриманих результатів лікар призначить дієвий курс лікування або направить на консультацію до вузькопрофільного лікаря.

Пам’ятайте: несвоєчасне лікування призводить до погіршення ситуації, появи ускладнень та супутніх хвороб.

Вакцинація Ваксігрип Тетра

Грип - це гостре респіраторне вірусне захворювання, яке зазвичай супроводжується високою температурою тіла, сильною інтоксикацією і ризиком ускладнень, таких як пневмонія, міокардит або менінгіт. Вакцинація - це єдиний надійний спосіб профілактики грипу.

Для щеплення від грипу в медичному центрі є в наявності вакцина "Ваксігрип Тетра" (Франція). Вона вводиться одноразово і протягом року забезпечує захист від 4 штамів вірусу грипу, які за оцінками епідеміологів циркулюють в нашому регіоні в поточному сезоні.

Особливо важливо зробити щеплення від грипу тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку ускладнень, а саме дітей, вагітних і дорослих з наявними хронічними захворюваннями. 

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» ви можете швидко записатися на прийом до сімейного лікаря (терапевта) завдяки цілодобовому запису на прийом.

Записатися на прийом можна цілодобово за телефоном або на сайті медичного центру «ОН Клінік Черкаси». Також можлива відеоконсультація лікарів, запис можна здійснити через особистий кабінет пацієнта.

Петруша Максим Олександрович
Петруша Максим Олександрович
Лікар відділення сімейної медицини
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому сімейного лікаря у Черкасах

Виклик сімейного лікаря додому
900 грн
Консультація сімейного лікаря
ОНЛАЙН Консультація сімейного лікаря
Онлайн укладення декларації Для запису зверніться, будь ласка, до контактного центру.
0 грн
Офлайн укладення декларації Послуга не включає консультацію лікаря. Для консультації необхідно записатися на прийом до лікаря.
ОНЛАЙН Консультація сімейного лікаря за кордон

Лікарі відділення сімейної медицини ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.