Лікування геморою в Черкасах

Геморой є одним з найпоширеніших захворювань, від якого страждають близько 14% дорослого населення країни. Незважаючи на масштабність цієї проблеми, багато пацієнтів вважають захворювання або недостатньо серйозним, або занадто делікатним для відвідування лікаря, і вдаються до самолікування – часто безуспішного, і захворювання переходить у більш серйозну стадію. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт в області прямої кишки, не варто боятися візиту до лікаря: найчастіше геморой можна вилікувати безболісним методом, після якого ви забудете про цю проблему назавжди.

В медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» застосовуються сучасні безопераційні методи лікування геморою, які лікар підбирає на основі діагностичних даних – стадії захворювання, особливостей організму та інших факторів.

Первинне обстеження обов’язково включає відеодіагностику. Триває відеодіагностика близько 40 хвилин.

В медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» ми використовуємо чотири методи безопераційного лікування геморою:

В середньому курс лікування геморою складається з 5-8 маніпуляцій. Це амбулаторні методики лікування, що дозволяють пацієнтові відразу після відвідування лікаря повернутися до свого звичного способу життя: на роботу, сісти в автомобіль або повернутися до сім’ї. Існує ряд рекомендацій, з якими Вас ознайомить лікар після проведення маніпуляції.

Лігування латексними кільцями

Лігування латексними кільцями представляє наступну процедуру: за допомогою спеціального інструменту відтягується гемороїдальний вузол і на його ніжку одягається кільце з латексної гуми. Приплив крові до вузла припиняється і через кілька днів після маніпуляції він відторгається самостійно. Під час маніпуляцій пацієнт лежить на лівому боці із зігнутими в колінах ногами.

Лігування призначається проктологом при внутрішньому геморої, коли чітко виражені межі вузлів. Слід зазначити, що до повного відторгнення пацієнт може відчувати присутність чужорідного тіла і легкий больовий синдром, який легко купірується.

Інфрачервона коагуляція

Інфрачервона коагуляція полягає в тепловому впливі на гемороїдальні вузли за допомогою спеціального приладу. В результаті цієї процедури судини, що живлять вузол, начебто склеюються, і через деякий час тканини відмирають. Коагуляція показана при першій та другій стадіях геморою, а також при ускладненнях у вигляді кровотечі. При проведенні маніпуляцій пацієнт знаходиться в зручній позі, а для зняття дискомфорту використовується анестезуючий гель.

Зазвичай, протягом декількох годин після процедури хворий може відчувати деякий дискомфорт, що пов’язано з відмиранням вузлів, однак больовий синдром найчастіше відсутній.

Лазерна вапоризація

Лазерна вапоризація - амбулаторна малоінвазивна процедура, що дозволяє вилікувати геморой на 1 і 2 стадії. Застосовується для видалення зовнішніх і внутрішніх гемороїдальних вузлів. Хірург «випаровує» уражені тканини лазерним променем, який одночасно припікає судини і знищує патогени.

Видалення геморою лазером має наступні переваги:

  • безболісність - процедура проводиться під місцевою анестезією;
  • короткий термін реабілітації - через 2 години після вапоризації пацієнт повертається до звичних справ;
  • результативність - немає ризику післяопераційних ускладнень або рецидиву геморою.

Залежно від особливостей протікання хвороби (у випадках комбінованого геморою), можливе поєднання методик, що дозволяє досягнути максимального ефекту.

У випадках, коли геморой перейшов у четверту стадію, яка супроводжується постійним випаданням вузлів, необхідне тільки хірургічне втручання, при якому гемороїдальні вузли січуться скальпелем. Така процедура називається гемороїдектомія. Гемороїдектомія вимагає знаходження пацієнта в стаціонарі, проводиться, як правило, під загальною анестезією, потребує спеціальної підготовки для операції. Після операції пацієнт проходить важкий відновлювальний період. Вкрай великий ризик різних інфекційних ускладнень.

Тому ми дуже наполегливо рекомендуємо не відкладати візит до проктолога. Таке захворювання, як геморой, не пройде само собою. Його не вилікуєш мазями і свічками. Навіть, якщо Ви відчуваєте мінімальний дискомфорт, пам’ятайте, що хвороба прогресує і може загостритися в найбільш невідповідний момент – напередодні поїздки або важливої події. Зверніться до проктолога, коли ще можливо вилікувати Вас без операції з мінімальним дискомфортом і мінімальними фінансовими втратами.

Фахівці медичного центру «ОН Клінік Черкаси» детально проконсультують Вас і підберуть оптимальне лікування, після якого Ви забудете про цю делікатну проблему.

Вартість лікування геморою у Черкасах

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
350грн. / 333грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
250грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
350грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
250грн. / 238грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Черкасах

Youtube OnClinic

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі