0 800 30 07 00

Відділення неврології в Черкасах

Згідно зі статистикою ВОЗ, число неврологічних захворювань неухильно росте. Основними причинами порушень злагодженої діяльності нервової системи є постійний стрес і гіподинамія.

Як і в інших медичних галузях, у неврології прогресування багатьох хвороб можна попередити, тому щорічний профілактичний огляд у профільного фахівця визнаний дієвим заходом збереження здоров'я.

Ми лікуємо:

Лікар, який проводить діагностику, лікування й профілактику неврологічних захворювань – це невропатолог або невролог. У Черкасах в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» працюють висококласні фахівці в області неврології, вони не лише допоможуть у постановці точного діагнозу й розроблять ефективне лікування, але й нададуть пацієнту схему профілактичних методів для підтримки стабільної активності НС.

Які захворювання лікує невропатолог?

Спеціалізація невропатолога передбачає виявлення порушень і хвороб центральної й периферичної нервової системи, тобто патологій головного й спинного мозку, нервових волокон, нервових корінців і нервово-м'язових з'єднань.

Основні нервово-м'язові порушення пов'язані з патологічними процесами в пірамідній і екстрапірамідній системах. Пірамідна система координує м'язову силу, рухи, а екстрапірамідна регулює тонус м'язів у стані спокою (наприклад, у положенні лежачи).

Залежно від етіології й залучених структур розрізняють кілька причин неврологічних хвороб, а саме:

 • ангіопатології та порушення мозкового кровообігу (енцефалопатії, ВСД, мігрені, постінсультні стани та ін.);
 • погіршення спинномозкового кровообігу з ураженням нервових корінців (цервікалгії, торакалгії, люмбалгії, радикуліт, остеохондроз, міжхребцеві грижі та ін.);
 • запалення нервової тканини (полінейропатія та ін.);
 • наслідки перенесених запальних захворювань нервової системи (менінгітів, енцефаліти, арахноідітів, арахноенцефаліту);
 • наслідки перенесених травм спинного та головного мозку.

Фахівці відділення неврології медичного центру «ОН Клінік Черкаси» мають великий досвід роботи й глибокі знання, вони розпочнуть усі необхідні медичні заходи для виявлення джерела патології й установлять точний діагноз.

Для цього буде призначено ретельне обстеження пацієнта, яке може включати ЕЕГ, дуплексне сканування судин головного мозку, дані електроміографії, аналіз чутливості й рефлексів.

Ми рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря при появі перших симптомів неврологічних розладів:

 • тики, оніміння й судоми кінцівок;
 • запаморочення й головні болі;
 • погіршення зору, слуху;
 • труднощі з артикуляцією й координацією;
 • хронічна слабкість;
 • порушення пам'яті, концентрації;
 • втрата контролю сечовипускання й ін.

Через різноманіття клінічних ознак лише консультація грамотного невропатолога і його професійна оцінка результатів аналізів допоможе визначити причину нездужання.

Для лікування неврологічних захворювань використовуються як медикаментозні препарати, так і фізіотерапія, зокрема, процедура ВЛОК.

Як проходить огляд у невропатолога?

Первинний прийом в лікаря включає збір анамнезу, візуальний огляд, на основі чого формується необхідний перелік методів дослідження.

Щоб дізнатися, що саме лікує невропатолог і як записатися на прийом до лікаря медичного центру «ОН Клінік Черкаси», Ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Лікування судом, болю в литках ніг в ендокринології

Тремтіння рук і ніг може виникати внаслідок ряду патологій (дефіциту вітамінів і мікроелементів, погіршення мозкового кровообігу, анемії, порушення водно-сольового обміну, затискання нервівтощо). Ще один неприємний неврологічний симптом - судоми. Судоми є одним з характерних симптомів гіпокальціємічного кризу - стану, що вимагає невідкладної медичної допомоги та виникає внаслідок стійкого зниження рівня кальцію в крові. Часто судоми виникають у нічний час доби. Для встановлення точного діагнозу за судом і призначення відповідних препаратів необхідно здати ряд аналізів:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • УЗД вен кінцівок;
 • МРТ головного мозку.

Пройти необхідну діагностику та отримати лікування судом і болів у литках ніг ви можете в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Для запису на консультацію ендокринолога звертайтесь за контактними номерами, наведеними нижче, або заповніть спеціальну форму запису на прийом на сайті центру.

Берестянко Ксенія Юріївна
Берестянко Ксенія Юріївна
Лікар відділення неврології

Відгуки про лікарів-неврологів у Черкасах

Вартість прийому лікарів неврології у Черкасах

Виклик лікаря-невролога додому
Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога
ОНЛАЙН Консультація невролога за кордон

Лікарі відділення неврології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.