Logo
0 800 30 07 00

Гінекологія в Черкасах

Гінеколог — це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб жіночої репродуктивної системи.

Проконсультуватися з гінекологом і позбутися захворювань жіночої статевої системи в Черкасах можна в медичному центрі «ОН Клінік Черкаси». Запис на прийом до гінеколога ведеться цілодобово.

Ми приймаємо з:

Що лікує гінеколог у Черкасах

Гінеколог у Черкасах проводить планові та позапланові гінекологічні огляди. Захворювання і патології, які лікує гінеколог:

 • венеричні;
 • бактеріальні;
 • грибкові;
 • вірусні;
 • пухлинні;
 • запалення статевих органів;
 • хвороби шийки матки (наприклад, гіперкератоз).

Також гінеколог робить кольпоскопію, і проводить медикаментозне переривання вагітності. За бажання пацієнтки гінеколог встановлює внутрішньоматкову спіраль.

Показання до гінекологічної консультації

Приватний гінеколог також спостерігає жінок у разі менопаузи, болісних або нерегулярних менструацій. Консультація гінеколога необхідна в разі:

 • несистематичних або постійних болів у нижній частині живота (особливо під час сечовипускання або під час сексу);
 • появи крові, виділень, неприємного запаху з піхви;
 • печіння, свербежу, висипу на статевих органах; 
 • необхідності підібрати засоби контрацепції;
 • підозри на наявність пухлин або ЗПСШ, які можуть супроводжуватися підвищеною температурою тіла.

Перший профілактичний похід до гінеколога рекомендований до початку статевого життя. Надалі за відсутності скарг огляд у гінеколога проходить щорічно в профілактичних цілях.

Якщо симптоми захворювань (наприклад, болі, кровотечі) відсутні, краще йти до гінеколога на 8-12 день циклу, коли незначна товщина ендометрія дає змогу оглянути порожнину матки. Під час планування зачаття дитини та під час вагітності слід проходити регулярні огляди в акушера-гінеколога.

Що може побачити гінеколог під час огляду

Під час огляду гінеколог може побачити відхилення статевих органів від нормальних розмірів, форм, кольорів і розташування, виявити набряки, виразки, ознаки запальних процесів або інфекційних захворювань. Під час первинної діагностики гінеколог також визначає вагітність, уточнює характер і локалізацію болю (за наявності больового синдрому).

Підготовка до прийому у гінеколога

Якщо ретельно підготуватися до гінеколога, можна знизити ймовірність виникнення діагностичних помилок. Що потрібно і не потрібно робити перед походом до гінеколога:

 1. Щоб уникнути зміни природної піхвової мікрофлори, перед прийомом гінеколога не можна інтенсивно підмиватися з мийними засобами та спринцюватися (за добу до огляду).
 2. Перед походом до гінеколога не рекомендується займатися коханням (слід утримуватися від сексу щонайменше протягом двох діб).
 3. Для запобігання дискомфорту можна спорожнити сечовий міхур перед відвідуванням лікаря.
 4. Рекомендується запланувати похід до гінеколога на період, коли відсутня менструація. Йти до гінеколога під час місячних слід тільки в разі різкого погіршення самопочуття (наприклад, у разі гострого болю або рясної кровотечі).
 5. Якщо у пацієнта є результати попередніх обстежень, потрібно брати їх із собою на прийом до гінеколога.

Немає медичних показань голитися перед походом до гінеколога. Також не потрібно купувати і брати з собою набір для гінеколога.

Як проходить огляд у гінеколога

На прийомі в гінеколога необхідно роздягнутися, лягти на спину, розслабити м'язи живота і помістити ноги в спеціальні тримачі (стремена) гінекологічного крісла. Для зняття напруги, яка може супроводжувати огляд у гінекології, рекомендується робити повільні та глибокі вдихи й видихи. Порядок огляду в гінеколога:

 • оцінка стану зовнішніх статевих органів;
 • обережне натискання на ділянки геніталій, які доступні для пальпації;
 • дослідження стінок піхви і шийки матки за допомогою спеціальних інструментів — гінекологічного дзеркала і кольпоскопа;
 • ПАП-тест (забір зразка клітин із шийки матки і вагінальної рідини за допомогою пластикового шпателя і невеликого пензлика з подальшою лабораторною діагностикою для виявлення ознак пухлинних захворювань);
 • мазки, що дають змогу підтвердити або спростувати наявність інфекцій (наприклад, вірусу папіломи людини, хламідіозу або гонореї);
 • дослідження прямої кишки (для виключення геморою і новоутворень);
 • гінекологічне УЗД (матки, маткових труб і яєчників).

Обстеження у гінеколога доповнюється вивченням скарг і анамнезу, а також видачею направлень на аналізи крові, сечі, калу. Якщо клінічна картина виходить за рамки гінекології, потрібні додаткові консультації вузькопрофільних фахівців (наприклад, дерматолога, проктолога або інфекціоніста).

Легкі спазми та невеликі кров'янисті виділення є нормальними симптомами після гінекологічного огляду. У разі сильних кровотеч необхідно повторно відвідати лікаря-гінеколога.

кабінет гінекології в ОН Клінік Черкаси

кабінет гінекології в ОН Клінік Черкаси

Консультація гінеколога в Черкасах

За результатами гінекологічних досліджень лікар призначає лікування, спрямоване на усунення виявлених симптомів, відновлення нормальної роботи органів репродуктивної системи, профілактику ускладнень вагітності або виявлених хвороб. Для лікування діагностованих захворювань гінеколог-УЗД фахівець призначає протизапальні, протигрибкові, гормональні препарати, антибіотики та інші медикаменти.

За необхідності на прийомі у гінеколога проводять вакцинацію, що сприяє зниженню ризику інфікування вірусом папіломи людини. Повторний прийом лікаря, необхідний для контролю стану пацієнта і корекції лікувального курсу, може проводитися у форматі онлайн-консультації гінеколога. Також ви можете поставити запитання гінекологу й отримати відповідь безкоштовно.

Записатися до гінеколога в Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом. Попередньо можна ознайомитися з відгуками про гінекологів. Вартість огляду гінеколога можна уточнити на сайті або за телефоном. Жіноча консультація в Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» працює без вихідних.

Жук Світлана Іванівна
Жук Світлана Іванівна
Лікар відділення гінекології

Відгуки про лікарів-гінекологів у Черкасах

Дуже вдячна гінекологу Ткаченко Е.О. за такі теплі прийоми. Надзвичайно приємний лікар, турботлива і уважна до проблем пацієнта. Зробили всі аналізи, дослідили...
Катерина , 02.04.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Здоров'я і успіхів! Лікар Ткаченко Елла Олегівна молода та професійна, фахівець у своїй справі, ввічлива та доброзичлива. Вдячна лікарю! Лікар УЗД Сас Андрій М...
Тетяна , 16.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Жук Світлани Іванівни. Уважно вислухала, обстежила, чітко та зрозуміло все пояснила. Лікар, яка шукає причину проблеми, а не призначає...
Оксана , 20.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-гінекологів у Черкасах

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
ОНЛАЙН Повторний діагностичний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія
Пайпель-біопсія порожнини матки
970 грн

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.