0 800 30 07 00

Дерматологія в Черкасах

Крім діагностики та лікування широкого спектру захворювань шкіри, фахівці відділення дерматології медичного центру «ОН Клінік Черкаси» спеціалізуються на лікуванні псоріазу без гормонів.

Негормональна терапія псоріазу з використанням натуральних препаратів на основі мінералів Мертвого моря дозволяє досягти стійкої ремісії.

Ми лікуємо:

Якщо виникли проблеми зі шкірою — негайно звертайтеся у відділення дерматології «ОН Клінік Черкаси». Навіть маленьке почервоніння або маленький прищик може призвести до важкого дерматологічного захворювання. Наша шкіра теж вимагає уваги та догляду.

Дерматологічне обстеження при виникненні перших неприємних симптомів на шкірі (почервоніння, свербежу або печіння) допоможе позбутися від шкірних проблем, зберегти красу і здоров'я. Лікар визначить причину зміни кольору шкірних покривів і неприємних відчуттів.

В «ОН Клінік Черкаси» діагностика родимок, бородавок та інших наростів або утворень на шкірі виконується за допомогою дерматоскопії. Цей метод дозволяє виявити онкологічні процеси на ранніх стадіях. За допомогою дерматоскопа можна побачити навіть найменшу видозміну клітини завдяки 10-20-кратному збільшенню лінзи, встановленої на приладі.

У дерматологічний центр ви можете звернутися для лікування:

  • акне, себореї, різних видів дерматиту;
  • псоріазу, грибкових захворювань шкіри.

У загальному випадку перед постановкою діагнозу лікар вивчає історію хвороби пацієнта, його результати аналізів і проводить огляд ураженої ділянки за допомогою різних видів досліджень (лабораторної діагностики, проб на чутливість до лікарських препаратів).

Центр дерматології можна відвідати в зручний для вас час. Попередній запис до лікаря-дерматолога — шанс гармонійно розпланувати свій день. Дерматологи нададуть детальну консультацію і призначать ефективну програму реабілітації для кожного пацієнта.

Дерматологічний медичний центр обладнана сучасними кабінетами з новітнім обладнанням, в яких кожен буде почувати себе зручно. Не відкладайте візит до лікаря. Звертайтеся за допомогою вже сьогодні.

Консультація лікаря-дерматолога

Мало хто з нас приходить за консультацією до дерматолога. Ми більше довіряємо неперевіреній інформації з глянцевих журналів, ніж прислуховуваємося до думки фахівців. У «ОН Клінік Черкаси» досвідчені лікарі-дерматологи допоможуть впоратися з будь-якою «шкірної» проблемою.

Консультація дерматолога потрібна не тільки тоді, коли на обличчі і тілі з'явилися висипання або ви «підчепили» лишай. Допомога лікаря потрібна навіть у підборі косметичних засобів для обличчя, зони декольте і шиї, рук та ніг. Часто неправильний підбір мила або гелю для душу призводить до сухості та подразнення шкіри, її лущення. Це прямий шлях до появи алергічного дерматиту або себореї.

Огляд у дерматолога допоможе визначити ваш тип шкіри, правильно підібрати засоби з догляду за собою. Навіть туалетна вода при попаданні на відкриті ділянки шкіри може викликати алергійну реакцію. Щоб цього уникнути, потрібно порадитися з лікарем, який вивчить історію хвороби і підкаже «безпечні» засоби.

Лікування у дерматолога в «ОН Клінік Черкаси» засноване на використанні безопераційних методик. У медичному центрі ви зможете позбутися від висячої родимки або від бородавки в області рук без болю та шрамів. За допомогою радіохвилі можна за один сеанс видалити нарости, які з'явилися на відкритих ділянках тіла. Такий спосіб боротьби з новоутвореннями успішно використовують у країнах Європи.

Вплив радіохвилі не обпікає шкіру, не зачіпає здорові тканини і стерилізує ранку під час обробки. Серед усіх безопераційних методик цей варіант є найменш травматичним і сприяє швидкому загоєнню місця обробки.

Записатися на прийом лікаря-дерматолога можна за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, вказаної на сайті.

Наші спеціалісти лікують такі захворювання:

  • псоріаз, себорею, атопічний дерматит;
  • акне, грибкові захворювання шкіри;
  • кондиломи та папіломи;
  • грибок нігтів (оніхомікоз).

Дерматологи «ОН Клінік Черкаси» підбирають індивідуальні програми лікування. Шкірні новоутворення (почервоніння, лишай, родимки, бородавки) більше не будуть докучати і не залишать слідів на шкірі.

Лікування проводиться з використанням унікальних препаратів, яким немає аналогів. Наприклад, спеціальні шампуні, виготовлені в лабораторії медичного центру «ОН Клінік Черкаси», допоможуть повернути волоссю густоту, якщо у вас спостерігається випадіння волосся. Якщо вас турбують вугрі (акне), доктор призначить лосьйони та тоніки, які зменшать запалення і позбавлять від чорних крапок.

Видалення шкірних новоутворень у медичному центрі

В «ОН Клінік Черкаси» видалення родимок, бородавок і кондилом виконується за один сеанс. Радіохвильова обробка ураженої ділянки — процедура, під час якої ви дійсно не відчуєте болю і дискомфорту. Видалення бородавок та інших наростів на шкірі проходить швидко під керівництвом досвідченого лікаря-дерматолога. Запишіться на прийом лікаря-дерматолога або замовте виклик лікаря додому за допомогою форми запису на прийом або проконсультуйтеся з лікарем онлайн, через особистий кабінет пацієнта.

Пастушок Ірина Сергіївна
Пастушок Ірина Сергіївна
Лікар відділення дерматології

Відгуки про лікарів-дерматологів у Черкасах

Вартість прийому лікарів дерматології у Черкасах

Дерматоскопія (1 елемент)
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00; Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.