Logo
0 800 30 07 00

Дерматологія в Черкасах

Дерматолог спеціалізується на лікуванні запальних та інфекційних захворювань шкіри.

Пройти діагностику та лікування захворювань шкірних покривів у Черкасах можна у відділенні дерматології медичного центру «ОН Клінік Черкаси». Запис на прийом до лікаря ведеться цілодобово.

Ми лікуємо:

Хто такий дерматолог

Дерматолог – це лікар, який лікує захворювання шкіри грибкової, вірусної, бактеріальної та грибкової природи. Лікар-дерматолог також спеціалізується на діагностиці та висіченні доброякісних новоутворень шкірних покривів.

Що лікує дерматолог у Черкасах

У медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» дерматолог спеціалізується на терапії запальних і неінфекційних хвороб шкірних покривів і нігтів. Захворювання, які лікує дерматолог:

 • грибкові інфекції шкіри та нігтів;
 • вірусні захворювання (герпес, бородавки, лишай, контагіозний молюск);
 • хвороби паразитарної природи (наприклад, демодекоз);
 • бактеріальні інфекції (зокрема фурункули, карбункули);
 • запальні захворювання шкіри (псоріаз, розацеа, акне, дерматит).

Дерматолог лікує алергічні захворювання шкіри: контактний і атопічний дерматит, кропив'янку, набряк Квінке. Приватний дерматолог також спеціалізується на видаленні новоутворень шкіри: бородавок, контагіозних молюсків, папілом, кондилом.

Дерматолог-трихолог займається лікуванням волосся і захворювань шкіри голови (наприклад, себорейного дерматиту, алопеції). Дерматолог робить підбір косметичного догляду для шкіри і волосся (з урахуванням жирності, наявності хронічних захворювань, алергічних реакцій).

Дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні шкірних проявів захворювань, які передаються статевим шляхом. Звернутися до приватного дерматовенеролога потрібно в разі появи свербежу, лущення, висипань у ділянці стегон, ротової порожнини і язика, очей.

З якими симптомами звернутися до дерматолога

На розвиток дерматологічного захворювання можуть вказувати висипання на шкірних покривах, які локалізуються на обличчі та голові, на спині та грудній клітці, а також на нижніх і верхніх кінцівках. Інші показання до консультації дерматолога:

 • свербіж, печіння і поколювання шкірних покривів;
 • сухість і лущення шкіри;
 • зміна кольору шкірних покривів (гіперпігментація);
 • порушення потовиділення;
 • підвищена чутливість шкіри;
 • неприємний запах поту (наприклад, занадто різкий);
 • потовщення або нарости на шкірних покривах;
 • виразки, що довго не загоюються;
 • ламкість волосся або посічені кінці;
 • зміна кольору і товщини нігтьової платини;
 • відшарування або вростання нігтів;
 • випадіння волосся або облисіння;
 • набряклість або почервоніння шкірних покривів.

Записатися до лікаря-дерматовенеролога необхідно в разі появи пухирів, гнійників або пустул на тілі, а в разі підозри на гормональні порушення лікар може направити пацієнта на консультацію до ендокринолога.

При появі зазначених симптомів необхідно записатися на прийом до дерматолога. Для уточнення інформації про можливі причини та методи лікування захворювань шкіри ви можете поставити запитання дерматологу безкоштовно.

Як підготуватися до прийому дерматолога

Специфічна підготовка до консультації дерматолога не потрібна, утримуватися від їжі та води немає необхідності. Перед прийомом у лікаря рекомендується відмовитися від нанесення косметичних засобів на тіло та обличчя через ризик спотворення результатів фізикального огляду. На прийом потрібно взяти результати попередніх лабораторних та інструментальних досліджень за їх наявності.

Консультація дерматолога в Черкасах

Консультація дерматолога починається з аналізу симптомів пацієнта, збору особистого та сімейного анамнезу. Діагностика захворювань шкіри може включати:

 • фізикальний огляд. Лікар оглядає шкірні покриви на предмет почервоніння, набряку, лущення, оцінює стан шкірних наростів;
 • аналізи. Дерматолог може направити пацієнта на здачу аналізів крові (для виключення інфекцій і гормонального дисбалансу) або взяти зішкріб зі шкірних покривів (для визначення патогенного мікроорганізму);
 • дерматоскопію. Обстеження проводять за допомогою дерматоскопа – приладу, оснащеного джерелом світла і збільшувальними лінзами для оцінки стану поверхневих уражень шкіри.

Курс медикаментозної терапії залежить від типу патології та її причини. Для лікування дерматологічних захворювань лікар може призначити протигрибкові, антибактеріальні, противірусні засоби, кортикостероїди, ретиноїди, антигістамінні препарати.

На сайті доступна консультація дерматолога онлайн, скористатися якою можна для розшифровки лікарем результатів лабораторних та інструментальних досліджень, підбору курсу лікування, оцінки його ефективності та корекції курсу в разі потреби.

Записатися на консультацію дерматолога в Черкасах у медичному центрі «ОН Клінік Черкаси» можна за телефоном, вказаним на сайті, або через форму запису на прийом.

Кулик Каролина Гаврилівна
Кулик Каролина Гаврилівна
Лікар відділення дерматології

Відгуки про лікарів-дерматологів у Черкасах

Велика подяка Фролова-Романюк Еліна Юріївна за професіоналізм і за якісну роботу. Завдяки Еліні Юріївні я побачив результат вже на наступний тиждень після консу...
Іван Костянтинович , 18.05.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-дерматологів у Черкасах

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)
300 грн

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Черкаси

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.