Logo
0 800 30 07 00

Проктологія в Білій Церкві

Проктологічне відділення медичного центру «ОН Клінік Біла Церква» спеціалізується на вивченні, діагностиці та лікуванні патологій товстої кишки та заднього проходу.

Проктологічні захворювання завдають людині дискомфорт (біль у задньому проході, кров'янисті виділення з ануса, анальний свербіж), значно знижують якість життя.

Ми приймаємо з:

До найпоширеніших проктологічних захворювань належать:

 • геморой — розширення судинних сплетінь у прямій кишці внаслідок застою в них крові;
 • анальна тріщина — пошкодження слизової оболонки анального каналу;
 • анальні кондиломи та папіломи — доброякісні новоутворення, що виникають у задньому проході і навколо анального отвору;
 • анальні бахромки - освіти на шкірному покриві, які з'являються по краях ануса.

Своєчасно розпочате лікування у проктолога допоможе позбутися захворювання заднього проходу в більш короткі терміни та запобігти прогресуванню хвороби.

кабінет проктології в ОН Клінік Біла Церква

кабінет проктології в ОН Клінік Біла Церква

В яких випадках необхідний візит до проктолога

Звертатися до проктолога необхідно за появи симптоматики проктологічних патологій. До характерних ознак захворювань прямої кишки відносять:

 • біль у прямій кишці;
 • запалення прямої кишки (наприклад, за парапроктиту);
 • біль в анусі, що виникає під час дефекації;
 • свербіж і печіння заднього проходу;
 • почуття розпирання в задньому проході;
 • ущільнення в області ануса (поява шишки в задньому проході за геморою);
 • кров'янисті виділення з ануса.

Також важливий проктологічний симптом — зміна стулу. Слід записатися на прийом до проктолога, якщо ваш стул став занадто частим (більше, ніж 3 рази на добу) або занадто рідкісним (відсутній понад 48 годин), у випорожненнях з'явилися домішки крові, слизу, гною.

Як проводиться огляд у проктолога

Отримати консультацію проктолога в Білій Церкві можна в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква». Після обстеження і вивчення скарг проктолог поставить діагноз і підбере лікування.

Огляд у проктолога в «ОН Клінік Біла Церква» в Білій Церкві починається зі збору анамнезу (вивчення скарг та історії хвороби). Потім проктолог виконує пальцеве обстеження прямої кишки. Для проктологічного огляду вам потрібно буде лягти на бік на спеціальну кушетку і зігнути ноги в колінах. Для більш детальної діагностики проктологічних захворювань лікарі «ОН Клінік Біла Церква» в Білій Церкві використовують методи інструментального дослідження:

 • аноскопію — дослідження прямої кишки, проведене на глибині до 14 см;
 • ректороманоскопію — ендоскопічну діагностику прямої кишки, а також дистального сегмента сигмовидної кишки, що проводиться на глибині до 30 см.

До огляду проктолога необхідно підготуватися. Підготовка до обстеження у проктолога (як до пальцевого дослідження, так і до аноскопії та ректороманоскопії) включає клізму і дотримання спеціальної дієти за день до консультації.

Клізму на 1-1,5 л перед проктологічним оглядом необхідно ставити на ніч і вранці в день консультації. Увечері перед прийомом проктолога не можна їсти після 19.00. За добу до проктологічного огляду з раціону слід виключити смажену, гостру, жирну їжу, сирі овочі та фрукти, кисломолочні продукти, газовані напої та алкоголь (для попередження газоутворення і стимуляції перистальтики).

Залежно від діагнозу проктолог «ОН Клінік Біла Церква» в Білій Церкві підбере місцеве або малоінвазивне лікування геморою, анальних тріщин, утворень заднього проходу та інших проктологічних патологій.

Місцеве лікування з використанням протизапальних препаратів допоможе зняти біль у задньому проході, усунути запалення в області ануса, прибрати свербіж в анусі. Малоінвазивне лікування проктологічних захворювань в «ОН Клінік Біла Церква» в Білій Церкві (дезартерізація і латексне лігування гемороїдальних вузлів, лазерна вапоризація, радіохвильова терапія) проводиться амбулаторно. Тривалість більшості процедур не перевищує 60 хвилин, людина може повернутися до звичайного життя через кілька годин.

Для запису на прийом проктолога в «ОН Клінік Біла Церква» телефонуйте за нижче вказаними контактними номерами медичного центру або заповніть форму запису на прийом на сайті. Наш оператор зателефонує вам для уточнення найбільш зручного часу.

Бакшеєв Андрій Олексійович
Бакшеєв Андрій Олексійович
Лікар відділення проктології

Відгуки про лікарів-проктологів у Білій Церкві

Записався на прийом зняти післяопераційні шви. Попросили прийти раніше на 10 хвилин. Добре, прийшли. В результаті до хірурга на прийом потрапили через пів годин...
Сергій , 29.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Після часу часу реабілітації почуваюся дуже добре, я щаслива і здорова! Лікар зробив чудо! Персонал дуже привітний, ввічливий і приємний! Я дуже задоволена! Все...
Світлана Залізняк , 29.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Хочу виразити вдячність усьому персоналу он клінік Лікувалась у лікаря Бабака. М. В все пройшло безболісно, дуже уважно ставився до мене, був на зв’язку майже2...
Ольга Миколаївна , 28.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Професіоналізм та чудове відношення до пацієнта Лікар Бабак М В Асистент Юлія
Микола , 20.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Бажаю здоров’я! Лікувався у проктолога Бабака Миколи Володимировича, що потрібно відзначити - фахівець з великої літери, досвідчений, компетентний та кваліфіко...
Артем , 15.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Лікування відбулося бистро і наскільки це можливо не боляче. Лікарі та привітні, рекомендую. Лікувалась у Бабака.М.В
Надія , 13.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-проктологів у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон

Лікарі відділення проктології ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
 • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.