Logo
0 800 30 07 00

Дерматологія в Білій Церкві

Дерматолог — це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань шкіри.

Первинний прийом дерматолога включає візуальний огляд проблемних ділянок шкіри та збір анамнезу (вивчення історії хвороби та виявлення поточних скарг).

Ми приймаємо з:

У разі необхідності лікар направляє на проведення додаткових досліджень (аналізи на алергопроби, лабораторні аналізи крові, сечі, інші діагностичні дослідження). Після проведення діагностики дерматолог призначає індивідуальну схему лікування, зокрема препарати для лікування шкірних захворювань. Так, для лікування вугрів і псоріазу призначають ретиноїди (похідні ретинолу), а для лікування ран — препарати, що сприяють загоєнню (лікарські пов'язки, мазі).

Також до методів лікування проблемної шкіри належить такий безболісний метод лікування, як лазерне видалення шкірних новоутворень. Ультратонкий лазерний промінь впливає тільки на область новоутворення, не зачіпаючи здорові тканини. Втручання проходить безболісно, ​​а відновлювальний період — швидко.

Значне поширення отримала також радіохвильова обробка ділянок, уражених шкірними утвореннями. Під час радіохвильової обробки шкірні новоутворення видаляються завдяки впливу радіохвиль, які направляються на м'які тканини та розсікають їх завдяки теплу, що виділяється самими тканинами. Радіохвильова терапія виключає інфікування рани та передбачає швидкий відновлювальний період.

Дерматолог у Білій Церкві приймає в медичному центрі «ОН Клінік Біла Церква».

В яких випадках необхідна консультація дерматолога

Консультація дерматолога необхідна за появи перших ознак дерматологічних захворювань. До симптомів шкірних захворювань належать:

  • шкірні висипання різної форми та кольору;
  • зміна кольору і рельєфу шкіри (поява горбків, лущення шкіри);
  • хворобливість шкіри внаслідок появи висипань і алергічної реакції;
  • свербіж і печіння шкірних покривів.

Дерматолог допомагає прибрати сліди від акне, позбутися вугрів (змін шкіри, пов'язаних із запаленням і порушенням роботи сальних залоз). Крім того, дерматолог допомагає розв’язати такі проблеми зі шкірою, як інфекції (бактеріальні, вірусні, грибкові, паразитарні) та ураження шкіри (спадкові, неспадкові). Також дерматолог лікує атопічний дерматит (запальне ураження шкіри алергічної природи), грибок нігтів, кондиломи та папіломи (утворення на зовнішньому шарі шкіри), псоріаз (запальне захворювання шкіри), себорею (порушення роботи сальних залоз) та екзему (хвороба шкіри, що супроводжується свербінням).

Для запису до дерматолога, а також на лікування акне та інших хвороб шкіри в Білій Церкві, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму запису на прийом. Дізнатися вартість консультації дерматолога можна на сайті або за телефоном.

Скакун Тетяна Миколаївна
Скакун Тетяна Миколаївна
Лікар відділення дерматології

Відгуки про лікарів-дерматологів у Білій Церкві

Звернулася до лікаря дерматолога Скакун Тетяни Миколаївна зі своєю проблемою, результатом лікування задоволена. Лікар професіонал своєі справи. Персонал дуже ув...
Рокицька Наталія , 17.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Уже давно обслуговуюсь в клініці в різних спеціалістів ‚ зокрема в дерматолога Тетяни Миколаївни‚гастоентеролога Ольги Ярославівна ‚ проктолога Дуже вдячна лік...
Галина , 07.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Був на прийомі у дерматолога Скакун Т.М. Професіонал своєї справи, конструктивно та оперативно назначила лікування та направила на відповідні аналізи. Відвідув...
Євген , 06.11.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дякую лікарю Скакун Т за вирішення моє проблеми
Валентина , 25.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
На рецепції чудові дівчата. Лікар Тетяна Миколаївна кваліфікований лікар. Без тяганини і зайвих слів. Все чудово. Дякую.
Наталія , 19.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Була в лікаря-дерматолога Скакун Т. М. — професійний огляд і визначення діагнозу, правильно призначене лікування — швидко одужала. Всім задоволена, дякую.
Ірина , 14.10.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість прийому лікарів-дерматологів у Білій Церкві

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
Дерматоскопія (1 елемент)
200 грн

Лікарі відділення дерматології ОН Клінік Біла Церква

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.